Wpis z mikrobloga

Mirki, co lepsze na ekran? Szkło hartowane czy folia hydrożelowa? Pan w Media Expert proponował taką folie za 120zł, warto? Bo przyznam, że pierwszy raz słyszałem o czymś takim.
#telefony #smartfon
  • 11
  • Odpowiedz
@lenfant: jak masz prosty ekran to szkło. Ja mam zakrzywiony, i folię musiałem założyć, bo mi na rogach nie przylegała. Ale folia ma ten minus, że matowieje po czasie od używania. Obecną mam od września, i już widzę, że muszę wymienić.
  • Odpowiedz
@lenfant: nie wiem jaki to telefon, ale na niektorych folie i szybki zwyczajnie przeszkadzaja przy krawedziach, i niektore modele maja problem z czytnikiem linii papilarnych w ekranie. jak juz naklejam folie, to staram sie to robic na wyspach w marketach, bo tam maja maszynki i wycinaja na zywo do jakiegos modelu, plus czasami mogą wprowadzic poprawki, np lekko poszerzyc folie zeby lepiej na zagieciach przylegala
  • Odpowiedz
@lenfant: mam moto edge 40 pro, w Katowicach w galerii mi zakładali folijke z 3m, jakaś hydro żelowa. Na początku fajna w dotyku, tak się palec po ekranie ślizgał, ale teraz już się wyrobiła, i nie ma tego przyjemnego efektu.
  • Odpowiedz
@lenfant: normalnie się to odkleja. A obecna mam jakoś od wrzesnia/października. Tylko ze ja co dzień się przebieram w robocze ciuchy, i łażę po hali. Trzymam go w kieszeni razem z notesem. Jak popatrzę pod światło, to widać że w niektórych miejscach jest matowy.

@Ovis_aries np mi. Pracuje na produkcji, czasem muszę zrobić zdjęcie tego, co uszkodzą. I nie lubię mieć porysowanego ekraniku, więc założyłem folie.

Nie każdy siedzi w domu
  • Odpowiedz