Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? jakiś HIT
Fakty:
-bombel ma kontakt z multimilolionerami i miliarderem,
-straszy krasnala ogrodowego f2f że ma 30mln na zemstę
-mówi że miał propozycje naslania smutnych Panów od persfazji,
-leakuje dane jednej z ofiar
Następnie przypadkiem wszystkie laski z poważniejszymi dowodami rezygnują z zeznań, no co za #!$%@? przypadek xD

Pomijam już fakt, że Olciak93 to jego dobra kumpela, która zrobiła z niego pdf tylko po to, żeby ostatecznie zrobić z Konopa i Wardegi debili i zmienić o 180° narrację, dzięki czemu wszystko co zarzucano Baxtonowi zostało obrócone w szczeniacki trash talk i nieporozumienie oraz przykryło chociażby wiedzę baxtona o spotkaniu stuu w restauracji z 14latka.

#!$%@? nie ma obecnie większego manipulanta w sieci od Baxtona, on się #!$%@? może porównywać z Tuskiem czy Kaczyńskim, ten sam poziom zakłamania, obludy i bezczelności.

Chociaż w sumie to szkoda chłopaka, bo ma bulimię więc w sumie to wszystko co #!$%@? mu się kasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
L777 - To jest #!$%@? jakiś HIT
Fakty:
-bombel ma kontakt z multimilolionerami i mili...

źródło: Screenshot_20240124_192313_YouTube

Pobierz
  • 6
@Bombardier2222: ja do teraz nie mogę pojąć dlaczego ludzie dalej za nim stoją, jeżeli mają poniżej 12lat lub IQ podobne do Isamu to akurat mogę przymknąć na to oko, ale #!$%@? nastolatki czy dorosłe osoby to już #!$%@? dramat. Takie społeczeństwo nam rośnie, że politycy to już wgl się z niczym nie będą kryć, bo przecież w razie czego odpala streama na sejm.tv i motłoch łyknie najwieksze gowno...