Wpis z mikrobloga

Nie wiem co wy o tym myślicie, ale ja osobiście uważam, że to robi Duda uwłacza godności urzędu Prezydenta RP. Gość bez poczucia wstydu, obrzydliwie na pokaz próbuje ratować wizerunek nie swój tylko jakichś pospolitych kryminalistów. Mam nadzieję, że chwilę po opuszczeniu urzędu Prezydenta zostanie odwiedzony przez smutnych Panów i postawiony przed sądem za obrazę swojego własnego urzędu , który w tak żenujący i odrażający sposób #!$%@?ł. #bekazpisu #bekazpodludzi #sejm #bekazpisowcow #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
No ja mówię raczej o całokształcie jego prezydentury. Liczyłem na to, że po przegranej PiSu przejrzy na oczy, że będzie próbował jakoś uratować swój wizerunek np. odcinając się od skompromitowanych polityków. Że będzie wszystko robił, żeby przypodobać się obywatelom i żeby ciężko byłoby go stawiać przed trybunałem etc. A widać że chłop za PiSem w ogień pójdzie, jak Mastalerek mu każe.
  • Odpowiedz
@RatownikMagiczny: @deletenomads @deletenomads przytocze to, co napisałem gdzies wczoraj:

"nie jestem ani za pis ani za po, ale:

po wyborach <<anżej>> miał szansę zrobić kilka rzeczy aby zostać zapamiętanym inaczej, niż marionetka pisu (mimo tego co robił od 2015 do momentu wyborów).

zamiast tego w dalszym ciągu wygaduje wszystko co mu kaczor podyktuje - każde jego słowo w mediach i davos o tym świadczy;

odwala jakieś akcje pt. zaprzysiężenie 13 grudnia
  • Odpowiedz
@RatownikMagiczny: uwłaczałby godności urzędu gdyby się spierdział przy stole. On na oczach całej Polski ułaskawił dwóch swoich kolegów, bezsprzecznych przęstępców. Duda jest zdegenerowanym śmieciem bez kręgosłupa moralnego, a nie prezydentem.
  • Odpowiedz