Wpis z mikrobloga

#divinityoriginalsin2 #divinity #divinityoriginalsin
Chwila przerwy, myślałem że ten cymbal krasnal Morduk jest nie do pokonania - po czym trafiam na końcu jaskini na panią Odwieczną Etere, która mnie niszczy aż łzy lecą do oczu.

Bladego pojęcia nie mam co z nią zrobić, a próbowałem dwa razy i nie zdążyłem nawet za bardzo jej dotknąć.

Any tips?
  • 6
  • Odpowiedz
@gawix: przeszukaj ekwipunek, czy nie masz mocniejszych itemków. Podnieś pancerz magiczny, by obronić się przed efektami porażenia, zamrożenia, czy co tam u niej jest. Przetrwaj jakoś pierwsze dwie tury, skupiaj wrogów obok siebie i tłucz atakami obszarowymi, korzystaj w tym celu z teleportacji i jakoś to będzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pamiętam, że w mojej walce niezłą robotę zrobiło zaklęcie "ożywienie kościanej wdowy".
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ przejrzałem jeszcze jutub bo trochę spanikowałem i są patenty, chociaż rzucenie uroku na pieski ( ͡° ͜ʖ ͡°) dokładnie chodzi o „charm” z Angielskiego.

Dzisiaj sprawdzę to się dowiem czy mogę jej zrobić kuku (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@gawix: no ja właśnie na tych psach upasłem kościaną wdowę, którą atakowałem tę Eterę, a reszta ekipy trzymała ją na względnie bezpiecznym dystansie dzięki teleportacji i jakoś to poszło. Ale sama walka była mega ciekawa :) W ogóle jestem w połowie trzeciego aktu i muszę powiedzieć, że mocno się wkręciłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przez długi czas miałem problem ze złapaniem immersji, ale to już minęło.
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ użyłem cwaniactwa Divinity i ją teleportowałem na tyle daleko że nie brała udziału w walce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później wróciłem do niej 4v1 gdzie 3 miałem z przewagą wysokości no i została zmiażdżona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gawix: całe Divinity ( ͡ ͜ʖ ͡)
Właśnie zacząłem czwarty akt i mogę powiedzieć tyle, że czekają Cię walki może nie tyle trudniejsze, co ciekawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ zapominam o tym że w tej grze muszę grać po swojemu a nie tak jakby twórca chciał, trzeba kombinować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz