Wpis z mikrobloga

W tym tygodniu spłaciłem mój kredyt hipoteczny!

Ciekawostka: prawie 4 lata kredytu na 600 tys zł, łącznie (z ubezpieczeniami na życie i mieszkania) przez ten czas zapłaciłem 680 tys zł. Trochę byłem w szoku, niby wiedziałem jakie są stopu procentowe, widziałem jaką mam ratę, widziałem jak wysoką część tej raty stanowiły odsetki, a nadal jestem zdziwiony, że przez ten stosunkowo krótki czas do kredytu dopłaciłem aż 80 tys. Teraz jak sobie to tak podliczyłem, to żałuję, że nie cisnąłem mocniej, bo była opcja spłacić to szybciej.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #chwalesie #programista15k
pastarri - W tym tygodniu spłaciłem mój kredyt hipoteczny! 

Ciekawostka: prawie 4 la...

źródło: PHOTO-2024-01-22-12-26-50

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • 0
@Speedy: zagranicą, ale a) to już nie te czasy, b) to kontrakty znajdują Ciebie. Szukałem pracy z dwa trzy miesiące temu i ostatecznie wziąłem kontrakt po tym jak zaczepił mnie rekruter na LinkedIn, za porównywalne, choć mniejsze pieniądze.

Moje 150 aplikacji przez LinkedIn Jobs odbiło się bez echa, nawet jednej rozmowy technicznej z tego nie miałem.
  • Odpowiedz
@pastarri: No właśnie zauważyłem, że nastała tymczasowa posucha na rynku. Niemniej jednak, trochę liczę na fuks i ofertę typu 40k, ale teraz jestem na etapie, że tak mnie wkurza praca hybrydowa, że wezmę prawie wszystko za +/- ten sam hajs co mam teraz, byleby do tego #!$%@? biura nie przychodzić xD. Niemniej, fajnie byłoby ugrać podwyżkę podczas zmiany.
  • Odpowiedz