Wpis z mikrobloga

Nie ma ktoś może uszkodzonego Razer Basilisk X Hyperspeed? Zależy mi na sprawnym kadłubku, żeby móc wymienić górę obudowy. Cała reszta sprawna. Są na allegro, ale cena trochę powala.
Ewentualnie przyjmę jakieś inne uszkodzone myszki bezprzewodowe, może uda mi się coś naprawić. Wymiana switchy to pikuś (chyba że optyczne, to inna para kaloszy). Scrolle też jakieś mam, też się da coś dosztukować.

W sumie jestem ciekaw co się psuje w bezprzewodowych, że przestają łączyć (choć podejrzewam że sekcja zasilania nie wydala)

#sprzetkomputerowy #myszki #komputery #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
No wolałbym żeby sumaryczny koszt nie przekroczył kosztu nowej :) Na razie wydałem w ciemno 60zł z "niedziałającym prawym przyciskiem", okazało się że jeszcze był uwalony przycisk do zmiany profilu, ale to sobie poradziłem (swoją drogą: wada fabryczna, bo był niedociśnięty przy lutowaniu).
Tego pierwszego widziałem, w sumie to ta, może napiszę, ale jak widzę teksty typu "O więcej pytań proszę na OLX niestety nie wysyła" to nie wiem czy się dogadam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gabaryt: kupiłem to od gościa bez targowania się, traciła połączenie, a raczej nie wybudzała się po prostu po uśpieniu, prawdopodobnie z powodu jakiegoś zwarcia po zalaniu (nadal stały krople, ale nie było jakiejś korozji widać). Poskładałem i działa, choć chętnie bym tylko ten przycisk przeniósł, ale wymaga to wywiercenia fragmentu stopienia przycisku z obudową.
  • Odpowiedz
@Razi91: o dopiero teraz kiedy zawołałeś to mi się temat odświeżył ale skoro działa to ok ja tam jestem amatorem tanich rzeczy sam mam logitecha m170 jest to dla mnie świetna mysz za małe pieniądze działa już z 5 lat prawie niezawodnie do tej pory zaczął mi świrować jeden micro switch odlutowałem rozebrałem oczyściłem złożyłem i działa jak nowy mam taką swoja politykę szacowania 50 zeta na rok to dobry szacunek
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gabaryt lepiej na nowy wymienić, kosztują grosze, a nie ryzykujesz zniszczenia ślizgaczy poprzez częste otwieranie, bo regenerowany nie wytrzyma tak długo
  • Odpowiedz