Wpis z mikrobloga

W sobotę ustawiałem światła na SKP, bo wymieniałem reflektory w aucie żony i nie chciałem być zmorą na drodze. Widząc różnicę w wysokości świecenia (u mnie znacznie niżej) postanowiłem dziś pojechać swoim autem na tą samą Stację, ale trafiłem na innych pracowników. Jak usłyszeli po co przyjechałem to stwierdzili, że tak się nie da, oni nie mogą, oni nawet paragonu na to nie są w stanie wystawić i najlepiej jakbym pojechał do SKP z warsztatem, to oni mogą wystawić zlecenie.

Co tu się… xD Czyli każde SKP może ustawiać za darmo reflektory tylko jeden dzień w roku przy okazji ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Policję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja
  • 11
@darek-jg: mam odczucie, że jeśli światła mieszczą się w jakiejś tolerancji i prawa świeci wyżej, to tego nie regulują. Nie jestem sobie w stanie inaczej wytłumaczyć dlaczego stawiając oba auta obok siebie, to jednego wiązka światła świeci jakieś pół metra wyżej. No ale ja w ogóle nie bardzo wiem jak działa ta maszyna do ustawiania świateł.

@TakiSobieLoginWykopowy tak też jutro uczynię.
No ale ja w ogóle nie bardzo wiem jak działa ta maszyna do ustawiania świateł.


@NuklearnySzpadel: to ustawianie na SKP jest gówno warte. Zawsze ustawią ci światła tak, że wypadałoby sobie latarką doświetlać drogę. A jak do tego masz jakieś ciekawsze światła z przesłonami czy nie daj boziu matrycowe, to już w ogóle na bank #!$%@?ą.