Wpis z mikrobloga

@Knamga: to dopiero wejdzie w czerwcu. Ale zobacz tyle czasu temu wszedl wymóg że ma być auto oznakowane i z taksometrem i licencją a nadal z 60-70% na to sra. To i będą srali na wymóg posiadania polskiego prawka.
  • Odpowiedz
@g455 Taksometr nie jest wymagany. Natomiast oznakowanie (kogut taxi) (numery boczne) (cennik) oraz licencje w papierze są wymagane. Bez tego można wyrwać mandat - w dodatku przy dodaniu auta do aplikacji, musisz przesłać skany np licencji, identyfikatora kierowcy, czy chociażby zrobić zdjęcie auta czy jest poprawnie oznakowany. Dlatego nie wiem skąd u Ciebie taka opinia.
  • Odpowiedz
@g455 Pokaż mi na zdjęciu co to znaczy nieoznakowane auto. Jeśli nie ma totalnie nic - ani koguta, ani żadnych licencji czy coś to to niemożliwe, bo uber wymaga takich rzeczy, a z drugiej strony wątpię, że ludzie załatwiają takie rzeczy, a później zdejmują, bo np kogut daje ten przywilej, że można jechać buspasem
  • Odpowiedz
@g455 Lol - zamiast jakoś udowodnić to o czym mówisz to wyskakujesz z wulgaryzmami. Kontynuowanie rozmowy nie ma sensu. Dobrej nocki ()
  • Odpowiedz
@GwachQar: ale jak mam ci udowodnić, mam #!$%@? zrobić zdjęcia z 30 zamawianych przejazdów i tu wkleić za tydzień? Przyjedź #!$%@? do Warszawy, zamów ubera testowo 10 razy i połowa z tego to będą nieoznakowane priusy, bez żadnych oznaczeń taxi czy koguta, z ciapatym za fajerą
  • Odpowiedz