Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to ja mam jakiegoś pecha czy to normalna sytuacja, ale kolejny raz kupuje buty z oficjalnej strony Nike i przychodzi taki chłam że szok, pełno śladów z kleju, jakichś wystających gówien, niedociągnięć produkcyjnych. Jak #!$%@? mogą wysyłać buty za 700zł w takim stanie? Przecież gdybym nie wiedział gdzie to kupiłem to pomyślałbym że to tania podróbka. Mial ktoś podobnie? #nike #buty
  • 10
  • Odpowiedz
@adrian-mateusz: wymaganie jakości od gównobutow za 700 złotych xDDD
Chłopie, dzisiaj jak nie dasz 6k za buty to możesz uznać za jednorazówki, o inflacji słyszałeś? Dzisiaj 700zl to jak 40zl w 2018. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja W którym momencie napisałem że uważam że robi je fabryka premium XD? Po prostu uważam że jeśli płaci się kilkaset złotych na oficjalnej stronie Nike to produkt powinien być bez wad jak w tanich podróbkach. Choć śmiem twierdzić że nie raz widziałem podróbki w dużo lepszym wykonaniu
  • Odpowiedz
@adrian-mateusz to prawda, Adidas to samo. Mam buty obu marek i gdybym nie wiedział, że to normalne, to pomyślałbym, że mi dali jakieś buty po naprawie albo dosłownie podróby ( ͡° ʖ̯ ͡°) w sensie w żadnej parze nic się nie stało, więc klej i szwy trzymają jak powinny, ale pod względem estetycznym to jest tragedia
  • Odpowiedz
@adrian-mateusz: Za te pieniądze idzie dostać skórzane bardzo przyzwoite buty a jak jest promocja na herring czy klasycznebuty.pl to nawet szyte GYW.
Ja myślę że to dobry moment żeby przemyśleć czy dla marketoidów od łyżwy jesteś klientem czy owieczką do strzyżenia.

Gx
  • Odpowiedz