Wpis z mikrobloga

Zgłosiłem wysrywy @gorus nt. oszczerstw i kłamstw oraz manipulacji, w wpisie oraz znalezisku dot. dla pieniędzy i rzekomego jego finansowania przez pisiostwo, bo wiadomo jak nie czczisz rudej wrony i nazywasz go #!$%@?, kłamcą, oraz niemiecką pacynką (koloryzuję), to jesteś pisiorem. Donalda można kochać i wtedy jest się gitem, a jak masz neutralny stosunek do niego i niżej to już jestes konfiarz i pisior.
Typ generalnie nie przedstawił dowodów, tylko popełnił wysryw gdzie rzuca jakieś tam domniemamania, banda płatnych trolli, która ostatnio rajcuje sobie na tagu oczywiście poklepywała go po ramieniu dorzucając kolejne wyssane z palca insnuacje, wciąż bez podawania dowodów.

Ponieważ wiele osób widziałem dostawało bany za to, że wrzucali za rzekomo niepotwierdzone info, ale byli bardziej przychylni tej prawej stronie to wydawać by się mogło, że na Wykop.pl panuje pełen pluralizm, oraz równe traktowanie wobec prawa. Nic podobnego, odrzucone z dopiskiem inne.
Fajnie w tej nowej uśmiechniętej Polin się dzieje.

#konfederacja #moderacjacontent #polityka
  • 15
@Tamerlan: Tutaj nikt nikomu nie płaci, bo a nie ma z czego, partia spoza układu nie ma takich mocy.
Natomiast co innego w przypadku pisu czy peo. Po tym co robicie na tagach ewidentnie widać, że przykaz idzie z góry, a wy robicie za trolli. Pół biedy jak za płatnych, gorzej jak za friko. W lustro bym sobie nie spojrzał gdybym wyobraził sobie, że spamuję internet dla rudego za darmo.
@Tamerlan: Nie wdaje się w dyskusję na ten temat, bo obaj wiemy, że to co piszesz to tylko kolejne kłamstwo, które ma być wielokrotnie powtórzone. I ludzie którzy nawet potrafią sami słuchać co tam w wywiadach mówi Bosak i że nijak się to ma do tej papki, która produkujecie, atakowani zewsząd przeciwną narracją zaczynają w nią wierzyć. Coś jak Konfa chce jeśc psy, Konfa to ruscy genci itd.
Powiedz mi tylko
@Tamerlan: do konfederadcji i byciem konfiarzem mi daleko, stąd nie życzę sobie inwektyw, za to Ty jesteś rudowrońską pacynką, zaślepioną, bo co do opłacania to już zostało ustalone.
@Tamerlan: przyganiał kocioł garnkowi. Sami masturbujecie się do rudej wrony, która naobiecywała gruszek na wierzbie przed wyborami, potem się okazało, że to przenośnia, dostarcza jedynie igrzyska łamiąc przy tym wszystkie swoje skrzeki o plawozodnosci i kontytucji, aż Kukuniek się zakrztusił konstytucją, a Hołownia przestał nad nią płakać, tu łamiemy prawo oficjalnie, bo jest źle, tam mniej oficjalnie, tu pan minister Ukrainiec znajdzie odpowiednią podstawę prawną, a przynajmniej się postara, a jak
@Inozythol: mi naprawdę wystarczy, że JE Donald Franciszek Tusk będzie rozliczał łamiących prawo pisowców i kupione przez nich kurtyzany z konfederacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Tamerlan: Nie odniosłeś się do mojego komentarza w ogóle, rzuciłeś tylko frazesem, który ma udawać, że cię dupa nie piecze, że dałeś się nabrac kolejny raz na obiecanki rudego. Dlatego możemy kończyć tę bezpłciowa dyskusję.
@Inozythol: nie odniosłem, bo to pieprzenie przestraszonego wyznawcy konfy, który boi się rozliczenia pisowców i tych konfiarzy, którzy pieniążki od pisowców przytulali. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tamerlan: Szczekaj tam, szczekaj, bo tylko tyle ci zostało, polityczny łapserdaku na darmowym pasku. Prawie 73000 akcji, z czego 80% na mikroblogu, prawie cały czas pod tagami polityka i podobnych. Nawet nie pisz odpowiedzi, bo lecisz na czarną listę. I nawet jak napiszesz z mulitkonta (które masz na pewno) albo któryś z twoich kumpli z politycznej agitki do mnie zawita - nie przeczytam. Bez odbioru. INB4 Standardowa inna reakcja z listy