Wpis z mikrobloga

@lumpex200: Dokładnie xD kiedyś widziałem w galerii w warszawie jedna słynna polska transseksualistka wiadomo o kogo chodzi. Robiła awanturę, była z psem. Normalnie bym pomyślał, ze taki akurat dzień się trafił,ale gadałem z laską pracująca w sklepie i mówiła, ze ona tu inby od lat robi czasem co 2 dzień xD
widać, że ludzie nagle zaczęli brać sprawy w swoje ręce, gdzie przez tyle miesięcy byli ludzie odpowiedzialni za ten moloch? Pewnie leżeli w Tajwanie i oglądali jak hajs zgadza się na koncie


@zgodny: Nigdzie, po prostu zarządcy takich obiektów zazwyczaj mają totalnie gdzieś takie rzeczy dopóki ludzie robią zakupy i się szambo nie rozleje.
@lumpex200 No dokładnie. Ja bywam sporadycznie w tej galerii, bo bliżej mam do Avenidy i Plazy więc na dobrą sprawę nigdy nic nie zauważałem będąc w Posnani raz na kilka miesięcy. Jedyne co to gdy pojechałem tam ostatni raz przed sylwestrem byłem świadkiem odpalania fajerwerków obok przystanku przed głównym wejściem, ale kompletnie nie zdawałem sobie sprawy że tam taka patola urzęduje.