Wpis z mikrobloga

Chciałbym sobie zamontować jakieś fajne oświetlenie do gamingroomu w nowym domu. W zasadzie bez przesady, na początek chciałbym przede wszystkim lampę sufitową, która dobrze świeci i można na niej ustawić dowolny kolor światła. Potem może dokupię jakieś lampy narożne albo jakiś zestaw podróbki ambilight do telewizora.

Pytanie na co patrzeć i jaką firma się interesować? Dałoby radę połączyć te wszystkie źródła światła żeby się zsynchronizowały? Albo np ambilight z telewizora działał też z wszystkimi lampami w pokoju, a nie tylko z ledami za TV?

Wiem że jest Philips Hue, ale jak wszedłem na ich stronę to tam jest 10 tysięcy produktów, nic z tego nie rozumiem, a do tego kosztuje to jakieś horrendalne pieniądze za byle lampę. Są jakieś alternatywy? Bo świecącą lampę w różnych kolorach to można kupić typu no name z marketu budowlanego, ale chciałem jakoś pomyśleć przyszłościowo nad jakimś inteligentnym systemem.

#philips #philipshue #yeelight #smarthome #oswietlenie #led #dom #remont #technologia #gry #ps5 #xbox #xkom #mediaexpert #mediamarkt
  • 2