Wpis z mikrobloga

@rKle: mnie dziwi czemu w bardziej mainstreamowych mediach tego nie grzeją, plotki że typ jest żulem krążą od lat, nie ma jakichś świadków tego? Przecież to jest skandal że typ miał dostęp do tajemnic i taką władzę nad służbami, i cały czas chodził #!$%@?.
  • Odpowiedz
@borsuk321: to nie jest skandal tylko klucz dobierania ludzi na stanowiska w PiS, im większe upodlenie człowieka tym bardziej się nadaje, premiowany jest gumowy kręgosłup, dwulicowość, skłonności wszelakie np do nieletnich itp
  • Odpowiedz
to nie jest skandal tylko klucz dobierania ludzi na stanowiska w PiS, im większe upodlenie człowieka tym bardziej się nadaje, premiowany jest gumowy kręgosłup, dwulicowość, skłonności wszelakie np do nieletnich itp


@Pan_Slon: Krótko mówiąc musisz mieć coś za uszami, żeby dało się Tobą sterować
  • Odpowiedz
@borsuk321: Bo każdy tam ćpa i pod siebie sra. Ostatnio jedna pani z PIS zaczęła o pijackich ekscesach drugiej pani z KO opowiadać to jej Hołownia mikrofon wyłączył i trafiła do komisji dyscyplinarnej.
Ministerstwa i Sejm to zbiorowisko osób, które się bawią za naszą kasę.

  • Odpowiedz
mnie dziwi czemu w bardziej mainstreamowych mediach tego nie grzeją, plotki że typ jest żulem krążą od lat, nie ma jakichś świadków tego? Przecież to jest skandal że typ miał dostęp do tajemnic i taką władzę nad służbami, i cały czas chodził #!$%@?.


@borsuk321: Może to tylko plotki i tym razem dla odmiany dziennikarze ich nie powtarzają póki nie są to dobrze sprawdzone info?
  • Odpowiedz
@rKle: Szukałem i nie ma o tym żadnej wzmianki sprzed dłuższego czasu. Wszystkie wpisy/newsy o "ceracie" są sprzed kilku dni maksymalnie. Dasz chociaż jeden artykuł/wpis sprzed tego jak trafili za kratki? Bo ja nie mogę znaleźć i wygląda na to, że ktoś sobie to wymyślił, a inni przeklejają bez refleksji
  • Odpowiedz
@Iudex: Palilot już 20 lat temu publicznie wymieniał Kamińskiego z nazwiska i mówił że typ jest alkoholikiem XD
To nie jest ani nowa informacja ani jakaś anonimowa plotka
fastmotion - @Iudex: Palilot już 20 lat temu publicznie wymieniał Kamińskiego z nazwi...
  • Odpowiedz
@Iudex: no przykro mi, mamy tylko ewidentne objawy, doniesienia dziennikarzy, posłów i naocznych świadków pojawiające się od dwóch dekad w przestrzeni publicznej. Co dokładnie byłoby dla ciebie dowodem?
  • Odpowiedz
nie brak też opinii, że zarówno kaczyński, jak i macierewicz to stare pedały.


@Kismeth: JK miał nawet chłopaka na studiach i się z tym nie krył na początku. Są świadkowie z tego czasu, w tym jedna emerytowana koleżanka z pracy.
  • Odpowiedz
@borsuk321: wydaje mi się że to może być po prostu częsty problem ogólnie u polityków czy dziennikarzy będących na świeczniku. Gdybam sobie, może jak się zna x posłów takich, znało Durczoka itd to się takich tematów nie porusza
  • Odpowiedz