Wpis z mikrobloga

#mcu #marvel #cptmarvel

Dobra gadać krytyki czego wy chcecie od Marvels? Obejrzałem i całkiem nieźle w mojej opinii wypadł. Sadziłem że będzie gorsze. Na pewno przebiło ostatniego Thora. Czyli zapewne krytyka od krytyki "bo gdzieś napisali że słabe" to wszyscy na łatwiznę poszli owczym pędem?
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@rbk17 no bo był słaby. Kolejna opowiastka o jakimś magu z kosmosu i portalu który ma zniszczyć ziemię.
Scenarzyści za miliony a nie mogą czegoś nowego wymyśleć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nofuck: ten konkretny pomysł w Marvelu nie był jeszcze stosowany, dosyć dobre wyważenie mocy, nikt nie był ani za silny ani za słaby. Scena po napisach super, mnie się podoba zabawa z alternatywnymi światami. A przede wszystkim Kapitan Marvel pokazała swoje true power, oczywiście nie będę pisał co bo jeszcze trwa okres ochronny od spojlerów.
  • Odpowiedz
  • 0
@rbk17 akurat dobrze w końcu zbalansowali kapitanke, nie była już bogiem na sterydach jak w poprzednich częściach, a same sekwencje walki były dobre jak na ostatnie dokonania Disneya. Vellani zagrała dobrze, nawet brie była bardziej "ludzka" niż zawszę, więc na plus.
Ale mimo wszystko fabuła była słaba, więc film był nieziemsko nudny dla mnie, co niestety rzutuje na słabą ocenę z mojej strony.
  • Odpowiedz
  • 0
okres ochronny od spojlerów po 2 miesiącach od premiery? XD


@haabero: aż nie wydadzą na DVD, niech biedoki zarobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz