Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: dokładnie, siedzę właśnie na sąsiada w bloku obok. Jeszcze rozbili mi te okna do samej ziemi nie wiem po co XD zamontowałem roletę na dolnym i wiecznie zamknięta bo tak wszystko widac
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N 2 blok daleko. Pewnie jakaś droga między nimi przebiega. W nowym budownictwie masz do 2 bloku ustawowe 4 metry a między nimi jeszcze pewnie wyjazd z garażu podziemnego xD
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N @WielkiNos @disinherited @Dwudziestydrugi nom, nie ma to jak nowe wspaniale budownictwo. U mnie to sobie machamy z sasiadem przez okno przy sniadaniu, bo dzieli nas 4 metry. W porownaniu do dzisiejszego budownictwa peereloskie bloki to cud inzynierii miejskiej. Sklepy parki place zabaw w odpowiedniej odleglosci. Przedszkola szkoly i przycgodnie bliziutko pod domem prawie.


@zbrodnia_i_kawa: a w deweloperce jak dowalą żabkę na parterze jednego z bloków to całe osiedle klaska uszami.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no ale sami takie mieszkania kupujecie xD Widziałem zajebiste mieszkania 100+m, do tego np. 200m ogródka w centrum miasta, ogród nie pasuje? no to cyk ostatnie piętro i zajebisty taras na całym dachu z widokiem na całe miasto. Kupujecie gówno , to macie gówno. Nowe budownictwo tu nie ma nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no ale po #!$%@? wieszać psy na nowym budownictwie? Kiedyś #!$%@? mieszkań nie robili?


@4mmc-enjoyer: przed 2017 byl inny priorytet. Bo mieszkania budowano tak zeby bylby sprzedawalne. Teraz wszystko sie sprzeda.
  • Odpowiedz