Wpis z mikrobloga

Jako, że mieszkam w Japonii, a tu jest inna strefa czasowa to u mnie fejs tu fejs Don Kasjo Król vs marynarz zwyrol&baxton już był to przedstawie wam kilka najlepszych dialogów [spoiler alert]
Marynarz zwyrol: Kasjusz reklamowałeś różne scamy jak ten pas odchudzający, a mimo wszystko mówisz, że ktoś coś robi dla pieniędzy jak to jest?
Don Kasju Król: Spójrz na grubasa i zobacz jak dobrze ten pas działa debylu #!$%@? i to nie ja przyjaciela sprzedałem dla donejtów i potem robiłem ankety czy może wrócić do gołtz
Mz: Ale co ja miałem zrobić dostając takie materiały?
DKK: Jak nie były karalne to pogadać z nim prywatnie, że jest debilem #!$%@? i co on #!$%@?ł, a jak były to napluć mu na mordę i iść z tym na policję, a nie odpalać lajwa i czekać na donejty jak sprzedajna łajza
Mz: Dobra zmieńmy temat na prajm mma nie jesteś taki wygadany
DKK: No ty zza komputerka też jesteś bardziej wyszczekany DON KASJO Król to moja presja presja sam ją narzucam ŁAAAAAAA
Baxton: Kasjusz, ale to nasz fejs tu fejs a nie twój i wardętki
DKK: Dobra ty grubasie zamknij mordę weź telefon i idź napisz do jakiejś czternastolatki, że będziesz ją ruchać w jakieś tam cycki
B: Na #!$%@? znów to wywlekasz już dałem swój stejtment, że to było longtime ago i były to takie gówniarskie teksty zakompleksionego chłopczyka
DKK: No kompleksów to ty masz 190 centymetrowy mistrzu śląska MMA HAHA pokaż nam tą swoją 20 centymetrową kolbasę
B: Dobra skończ już #!$%@?ć
DKK: Skończę to cie 10tego w oktagonie pdfie

#famemma
  • 5
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: @PogromcaPatusow "to nie ja przyjaciela sprzedałem dla donejtów i potem robiłem ankety czy może wrócić do gołtz
.....
DKK: Jak nie były karalne to pogadać z nim prywatnie, że jest debilem #!$%@? i co on #!$%@?ł, a jak były to napluć mu na mordę i iść z tym na policję, a nie odpalać lajwa i czekać na donejty jak sprzedajna łajza"

no marzy mi się by powiedział mu to dosłownie
  • Odpowiedz