Wpis z mikrobloga

Jako fan Audi


@piwakk: Tylko bezguścia są fanami audi. To bardzo wiele wyjaśnia w twoim przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BlackiLacki: Oba auta są bardzo fajne, ale audi robi lepsze wrażenie, bo jest nowocześniejsze. Te ekrany dotykowe nie przeszkadzają tak bardzo jak się ludziom wydaje. Szczególnie że w takiej limuzynie to raz ustawiasz klimę na auto i masz w dupie dłubanie przy niej.

BMW pewnie jest
  • Odpowiedz
@BlackiLacki: Mam A6 z 2021 roku. Zrobiłem nim prawie 100.000 km do tej pory. Z plusów fajne duże stabilne, a przy tym nawet zwrotne, bardzo dobre na dłuższe trasy. Ekrany dotykowe reagują normalnie, poza tym najważniejsze funkcje masz i tak z przycisków poniżej dolnego wyświetlacza. Moc wystarczająca, choć przydało by się ze 100 koni więcej. Z minusów czasem oprogramowanie wariuje i trzeba jechać z tym na serwis. Miałem tak dwa razy.
  • Odpowiedz
ludzie co wy macie z tymi nazistowskimi autami. Jest tyle fajniejszych marek niż germańskie...


@lukasz_r128: Nie, nie ma. Co ty masz z głowo że mówisz coś o nazistach w kontekście wyboru auta. Ty jeździsz polonezem jak rozumiem? xD
  • Odpowiedz
@lukasz_r128 no to doradź coś do 150k zł, minimum 250 km, sedan, najlepiej 3 litry benzyna, dobry automat, z jakimkolwiek zabezpieczeniem antykorozyjnym, z dobrym nowoczesnymm wyposażeniem (np obsługa android auto), z dobrym wyciszeniem wnętrza.
Podaj wszystko co ci przyjdzie do głowy i nie jest niemieckie.

Akurat jestem na etapie zmiany auta i coś mi pomożesz.
  • Odpowiedz
@cwlmod to prześledź sobie np. historię marki BMW i co produkowali w czasie II wojny światowej i jak dzięki ich sprzętowi wyglądały polskie miasta. Niby to było kilkadziesiąt lat temu, ale skutki otczuwamy do dziś. Także warto być świadomym konsumentem i orientować się w takich sprawach, bo wspieranie gospodarki kraju, który nigdy nie był nam przyjazny nie do końca jest trafionym pomysłem.
  • Odpowiedz
@lukasz_r128: Świadomy to jestem twojej skrajnej głupoty.

Powiedz mi, skąd wiesz czy jakiś twój przodek nie popełnił przestępstwa i nie powinieneś teraz wisiec za jego czyny?
  • Odpowiedz