Wpis z mikrobloga

Hej, czy dobrym pomysłem jest reklama swojej firmy budowlanej na Tik Toku, albo linkedInie? Mam już stronę www, uruchomioną kampanię Google Ads, ale chcę zadziałać w 100%. Czy kręcąć jakieś krótkie, ciekawe rolki z budowy jest szansa na wybicie się przez algorytmy i pozyskanie klientów? Czy lepiej skupić się na SEO?

#seo #pozycjonowanie #google #stronywww #programowanie #budownictwo #remontujzwykopem #tiktok #linkedin #biznes #pytanie
  • 11
@Blackol12
Jeśli masz coś co Cię wyróżnia na rynku, to reklama może być dobrym sposobem na przedstawienie tego, więc z przemyślunkiem jak najbardziej. Dalej powinna być atrakcyjna i dobrze wykonana strona, która będzie odpowiadać na potencjalne problemy i dylematy klientów z Twojej branży. Dobra jakość strony będzie sugerować dobrą jakość usług i na odwrót. SEO swoją drogą i tak warto zrobić, bo masz tu grupę docelową klientów, którzy już są zainteresowani usługą
@Blackol12: seo to perspektywa wielu miesięcy, w dodatku z wiedzą w tym temacie. Znajomy szukał na remont gościa na flixy, nie miał nikogo z polecenia i zaryzykował. Gość zrobił bardzo dobra robote i był rzetelny. Kolega polecił go następnie kilku znajomym, oni swoim i ziomek ma zlecenia na rok do przodu. Raczej w tą stronę bym szedł. Albo na grupach tematycznych odpowiadać barzzo merytorycznie na pytania ludzi. Twoja reklama pewnie zakazana
@Blackol12: Lepiej doszlifuj w jednym kanale budżet solidnie, jak zacznie Ci z górką zarabiać - idź w następne. No chyba, że masz naprawdę konkretne budżety już na starcie. Teraz samo (sensowne) SEO dla większego miasta na frazy lokalne to kilka k.
@JaTomasz: Nie zapomnij, że też SEO będzie lepsze :) same plusy, tanie CPC i wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania!

Oczywiście to sarkazm. I tak to nie działa.