Wpis z mikrobloga

Dzień 2. wyjścia z wielomiesięcznego #neet czyli 2 dzień w robocie odhaczony. Różnica w porównaniu ze mną sprzed miesiąca kolosalna: lepszy sen, łatwiejsze wstawanie, lepsza organizacja czasu, mocno dopompowane ego z racji zaprzestania bycia bezużytecznym pasożytem. Inne, dużo mniej depresyjne spojrzenie na świat i chęc tworzenia planów zamiast tkwienia w miejscu.

Reasumując, warto było. Może i zostałem kolejnym z wielu chuopem kołchoźnikiem ale przestałem być wstydzącym się siebie ciężarem dla otoczenia. Czego i reszcie neetujących życzę - żebyście metodą małych kroków również dotarli z miejsca w którym jesteście do miejsca w którym poczujecie satysfakcję z wygrania z własnym strachem.

#oswiadczenie #chwalesie
  • 14
@DROP_TABLE_Usernames: powiem tak: mieszkam w mieście 10k mieszkańców a moje CV to szwajcarski ser. Długo by tłumaczyć dlaczego, ale skutek taki że każda firma wy.ebie moje CV do śmieci 5 sekund po wzięciu go do rąk. Dlatego kołchoz - żeby od czegoś zacząć, czymś zarobić na kursy, na auto, na cokolwiek co pozwoli poszukać czegoś lepszego. Wychodzenie z takiej dziury jak długotrwała stagnacja to chwytanie się tych wszystkich rozwiązań którym do
@DROP_TABLE_Usernames: no to zajebiście, nie będą męczyć o referencje ani pytać "czemu taka przerwa między pracodawcą A a pracodawcą B". A jak zapytają czemu taka przerwa od ukończenia szkoły do zaaplikowania to masz cały wachlarz bajek do wyboru: musiałeś doprowadzić zdrowie do porządku, pracowałeś zagranicą, opiekowałeś się chorym członkiem rodziny w Niemczech etc. Nawet jak #!$%@? tekstem że realizowałeś życiowe marzenie przejechania Australii w poprzek to nadal bardziej ci punktuje niż
@purrminator a tam byku, Lublin here, szukam nowej roboty w TSL. Doświadczenie w TSL 4 lata, technik logistyk zrobiony + studia z logistyki. +/- 40 cv wysłanych i 0 telefonów XD

Pewnie jakbym zaznaczał, że pasuje mi 4242 brutto to telefony by były jeden za drugim. Ten kraj to jest #!$%@? porażka

Już zacząłem aplikować na oferty z innych miast, może gdzieś się uda załapać na pracę zdalną ( ͡° ʖ