Wpis z mikrobloga

#motocykle #motoryzacja #yamaha #bmw
stoję przed wyborem pierwszego motocykla i zastanawiam się który będzie bardziej przyjazny jeśli chodzi o wybaczanie błędów początkującego, konkretniej bmw f800r 2010 czy yamaha xj6 Diversion 2009

lepiej wybrać

  • Yamaha xj6 56.6% (30)
  • bmw f800r 43.4% (23)

Oddanych głosów: 53

  • 15
  • Odpowiedz
@P0NCZEK miałem XJ6, świetna maszyna, dwa lata zero problemów. Silnik 4cyl, bardzo łagodnie oddaje moc jeśli nie kręcisz powyżej 7tys, świetne moto na pierwszy sprzęt. Dokładnie miałem Diversion S ;)
  • Odpowiedz
@P0NCZEK: 4 cylindry to rzeczywiście płynność, ale też nuda ( ͡° ͜ʖ ͡°) kup to co w lepszym stanie i nie słuchaj głupot, że na pewno się wywrócisz
  • Odpowiedz
@P0NCZEK: można się nauczyć bez wywracania, po prostu na oko 90% motocyklistów jeździć nie potrafi i zamiast się szkolić to tłumaczą, że jest git i im wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
@wiktorbo: ja mam świadomość tego, że nie umiem jeździć. Na jakieś szkolenie pewnie się wybiorę. Już nawet z braku wiary w to, że uda się znaleźć motocykl, który nie będzie miną, rozważam nowe cfmoto 300 nk, bo przynajmniej będzie nowe
  • Odpowiedz
rozważam nowe cfmoto 300 nk, bo przynajmniej będzie nowe


@P0NCZEK: Nie kupuje się czegoś, co nie ma ASO, tylko importera. Nie mam nic do CF Moto, bo wiem, że mają zajebiste quady, ale z motocyklami dopiero wchodzą na rynek. Odpuść, można nie #!$%@?ć się na minę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: może i trochę racji w tym jest, jednak do tej pory prawie wszystkie ogłoszenia, które weryfikowałem to albo cofnięty licznik albo po jakimś dzwonie
  • Odpowiedz
@P0NCZEK A to wiem, normalka. Ja wziąłem trochę poobijaną sztukę, ale krajowa i po rozebraniu na serwisie okazało się, że kuleją tylko aspekty wizualne. Wyszło całkiem fajnie za przyzwoite pieniądze.
  • Odpowiedz