Wpis z mikrobloga

Warszawski sąd odmówił wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego likwidacji Polskiego Radia, której próbował dokonać pod koniec grudnia minister kultury Bartłomiej Sienkiewicz


Ojej! A fajnopolacy tak bardzo mocno mnie przekonywali, że poprzednie decyzje o odrzuceniu rejestracji zmian władz są bez znaczenia, bo przecież Sienkiewicz postawił spółki w stan likwidacji. xD

#polityka #konfederacja #tvpis #tvpo #bekazlewactwa #bekazlibka #4konserwy
L3stko - > Warszawski sąd odmówił wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego likwidacji ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-22 o 11.33.24

Pobierz
  • 17
@L3stko: jak to jest że konfederaci zawsze mówią pispojednozło a jak przyjdzie co do czego to zawsze jest pisowski spin i radość gdy np. (nieprawomocny) wyrok sądu jest po myśli pis?

Aż tak wam tęskno za starymi władzami i powrotu gęstego do tvpis? Czy o co chodzi?
@dwaemu: dla Ciebie obejrzałem dzisiejsze wydane "wiadomości". Jako koneser wiadomości za rządów PiS muszę powiedzieć, ze aktualne są nijakie. 0 emocji, czasami jakiś wątek prozachodni, ale brak ekspertów mówiących co mam myśleć. Na tą chwilę już wiadomości na TVN są bardziej stronnicze.
Więc nie, nie ma podjazdu do wiadomości za czasów PiS.
@Nano22: ohohohoho, wciąż nie tak bardzo stronnicze jak TVN?? Wielmożny pan wielce łaskawy, a mógł przecież od razu zabić :D

Oczywiście zero odniesienia do twardych faktów podanych w linku przeze mnie, bo z tamtych wyziera brutalna prawda iż w TVPO leci analogiczny ściek co wcześniej w TVPiS tyle że w drugą stronę no i "uśmiechnięty".