Wpis z mikrobloga

Swoją drogą czy 90% 20-23-latek jest #!$%@?? Każda tinderuwa, z tego przedziału wiekowego, na którą trafiłem miała coś z garem. Wszystkie na terapii, kij w dupie, podwójne standardy - z ciebie można żartować, ale ze mnie nie, każdy problem, który się pojawia to przeszkoda nie do przeskoczenia, nad którym trzeba lamentować, ale absolutnie nie rozwiązywać. No czy ja mam takiego pecha czy macie podobne spostrzeżenia? #logikarozowychpaskow
#tinder
  • 59
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: ostatnio był wpis: 58% białych amerykanek przyjmuje antydepresanty. Gdzieś widziałem zestawienie generalnie amerykanek, które przyjmują psychotropy z przepisu lekarza, ... rzędu 70-80% populacji.

A ile nie chce się leczyć?

U nas idzie w tym samym kierunku (to akurat wiem z danych firm farmakologicznych).

Spokojnie możesz założyć że 4 na 5 będzie psychicznie niestabilne... od problemów ze snem, depresji po ciemną triadę.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: to powodzenia... Od 2 lat szukam sensownego materiału, momentami randkowałem po kilka razy w tygodniu. Szczerze, 99% nie miałem ochoty zaprosić na drugą randkę. Jestem w trzeciej czy czwartej "dłuższej" relacji przez 2 lata, po kilku miesiącach każda na złom... bo nie ma o czym.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: obserwuję to co dzieje się w USA, w Europie też nie jest lepiej, począwszy od ustaw Zapatero. W PL mamy lekkie opóźnienie, ale to nie jest przypadek, wszystkie zmiany społeczne idą w tym samym kierunku. Nie ma różnicy czy to Włoszka, Angielka, Polka czy Ukrainka - w takich warunkach prawnych i społecznych nie mają nic lepszego do roboty poza dobrą zabawą na koszt facetów.
  • Odpowiedz
@kosmita: to prawda, w zachodnim swiecie panuje kobietocentryzm. Mniej dzieci sie rodzi? Wina tego, ze kobiety nie moga znaleźć dojrzałych mężczyzn. Wojna na Ukrainie? Najwiecej traca kobiety, które co prawda, jak zostana w kraju to moga zostac okrutnie potraktowane przez Rosjan, ale zawsze przeciez moga uciec, a nie jak faceci, ktorzy umieraja na froncie.

Albo mezczyzna zostanie podludziem albo cos sie zmieni, bo tak dluzej to trwac nie moze.
  • Odpowiedz
@fredikamionkagminaburzenin: ale cope z tym tinderem xD wlasnie na tinderze jest duzo wzglednie normalnych lasek. Sam jedyne dwie porzadne dziewczyny, z ktorymi bylem/jestem w zwiazku poznalem na tinderze.

@niezdiagnozowany no tak, dziewczyny w tym wieku sa odklejone. Sam nie wchodzilem w zwiazek przed 25 rokiem zycia m. in z tego powodu
  • Odpowiedz