Wpis z mikrobloga

@Sin- Trump będzie kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych było to w simsonach był taki odcinek że Trump był prezydentem później ten debil był co teraz jest a później znowu będzie Trump zobaczysz przy powtórzysz moje słowa jeżeli to się sprawdzi to proszę mi postawić czteropaka
@Sin- tylko że za trumpa nie było żadnej wojny Trump nie rozpętał żadnej wojny a ten pedofil nowy prezydent Stanów Zjednoczonych co swojej córce robił krzywdę a ona to pisała w pamiętniku cały czas będzie coś kombinował i rozpędywał nowe konflikty i ja myślę że Trump jest mniejszym zagrożeniem dla nas niż jakiś tam bajden
@Vasnak A jak to jaką ma na Ukrainie co się dzieje co nie widzisz co nie widzisz co się dzieje w Izraelu A co mam ci zalinkować o córce bajdena i pamiętniku taki jesteś tępy że nie potrafisz pisać w Google pamiętnik córki bydena co robił ten człowiek
@wash-and-go: Dobra bracie, znalazłem to sam. Niezmienia to faktu, że nawet jeśli takie rzeczy z dzisiejszej perspektywy zdecydowanie niedopowiednie miały miejsce, to nie jesteśmy w stanie potwierdzić czy miało to charakter seksualny. #!$%@? o Bidenie pedofilu bez dowodów jest zabawne.

Wojnę na Ukrainie rozpoczęła federacja rosyjska, wojnę w izraelu też zdecydowanie nie zaczęła administracja Bidena. To Donald Trump przeniósł ambasadę USA z Tel Avivu do Jerozolimy powodując wzrost napięcia. Trump również
@wash-and-go:

XDDD Bracie, mówisz o tym że Biden krzywdził córkę i to jest argument przeciwko, ale jak już ktoś krzywdzi całe społeczeństwa to git.

Biden jest kiepskim kandydatem ze względu na swoją demencję, a nie to czy jest za lgbt czy nie, bo dla Polski nie ma to zbyt dużego znaczenia.

A mamy na wschodzie #!$%@? reżim który tylko czeka na okazję żeby nas sobie podporządkować. Wolę już Juzka, niż Władmira
@Vasnak a no każdy ma swoje poglądy polityczne Ja jestem innego zdania ten świat idzie w złą stronę jak pozwolimy tym ludziom od lgbt to oni będą dopisywać kolej na literki i w końcu się skończy na tym że będą robili z dziećmi co będą chcieli a nie o to chodzi stary fundamenty cywilizacji rozumiesz dzieci mają nie ma wychowywać szkoła tylko rodzice nie propaganda tylko rodzice proste proste nie system Nie
@wash-and-go: a kto wychował Ciebie, że nie potrafisz stosować znaków przystankowych? Generalnie dziwna ta wypowiedz, taka nie po polsku. Niespotykane w przypadku obrońcy kandydata wygodnego dla Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)