Wpis z mikrobloga

@NiebieskiWStringach: No pokrywa się. Ciekaw jestem czy mieszkańcy "Bliskiego Piaseczna" które się właśnie co wybudowało, wiedzieli, że zaraz ich problemem nie będzie ul. Tukanów tylko droga wojewódzka za oknami, roboczo nazywana małą południową obwodnicą warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Vader-Poland: Przecież w tym przypadku ewidentnie będzie wymagane nie tylko wywłaszczenie, ale też zburzenie przy czerwonych strzałkach. Nie no, to ja się nie dziwię że gmina nie może się dogadać i terminy już zawalone. Orientuje się ktoś kiedy ten plan obwodnicy został opracowany wraz zagospodarowaniem? Nie wiem, kto wydał zgodę na zabudowę w tych miejscach. Albo to jest kryminał, albo planowanie z doopy. Szczęśliwie problemy słojarzy mam w końcówce psiej, ale
ovsky - @Vader-Poland: Przecież w tym przypadku ewidentnie będzie wymagane nie tylko ...

źródło: Untitled

Pobierz
@ovsky realnie do wyburzenia będą domy przy prawej strzałce - ulicy kolejowej. Podobna historia miała miejsce przy ul puławskiej podczas budowy S2. Tam też kilka domów musieli zburzyć. Pozostałe strzałki to np skład budowlany i myjnia a tak to więcej do wyburzania nie będzie, przynajmniej przyglądając się bardziej szczegółowym mapom (oczywiście mówię o wyburzaniu, działki będą musieli od nich odkupić).

Ogólnie temat jest wałkowany od lat

https://www.przegladpiaseczynski.pl/artykul/9669,etapowanie-721-bis-lesznowola-jest-na-nie
@Vader-Poland: Spojrzałem na mapę i najlogiczniej właśnie tak powinno się dojeżdżać do S7.
Ale to gminy musiałby zrobić a wiadomo że jak województwo zrobi to hajs zostanie na inne rzeczy.
Zresztą już widzę jak gmina Lesznowola robi drogę dojazdową dla Piaseczna.