Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: piękne foty, ja dzisiaj się kisilem w korku przez tutejsze przejazdy kokejowe, chciałem sobie przypomnieć to miasto sprzed 20 lat gdy tutaj się uczyłem jeździć na nartach. Raczej już tutaj nie wrócę, miasto stoi, mało dobrych knajp, poza nartami to slabo. Za to posmialem się z debila na imprezie w hotelu, co chodził z wystającym breloczkiem od Porsche, tak żeby każdy widział że ma pewnie cayena w gnoju, a na
  • Odpowiedz
  • 2
@marianzpoznania: Ogólnie mam wrażenie że części tych korków dałoby się uniknąć gdyby usprawnić komunikacji miejską i zintegrować z pociągami, tak dla turystów. Wisła jak wiele miast tego typu niby ma kolej ale reszta niepołączona albo połączona słabo dowozem co powoduje że wielu czy chce czy nie musi podjechać.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: ja chętnie bym pozasuwał z buta nawet po miasteczku, ale jestem z synkiem, więc odpada, dziś go na sankach ciągnąłem choć trochę żeby zobaczyć z poziomu innego niż auto. Jutro chociaż na parę godzin chce się odłączyć od rodzinki i pójdę połazić w góry.
  • Odpowiedz
  • 1
ja chętnie bym pozasuwał z buta nawet po miasteczku, ale jestem z synkiem, więc odpada, dziś go na sankach ciągnąłem choć trochę żeby zobaczyć z poziomu innego niż auto. Jutro chociaż na parę godzin chce się odłączyć od rodzinki i pójdę połazić w góry.

Odpowiedz


@marianzpoznania: No ale wiesz tu nie chodzi nawet o to żeby nie pochodzić w górach. Bardziej o dotarcie do baz wypadowych, istotnych miejsc itd. Wczoraj idąc
  • Odpowiedz