Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie Mirki.
Czy ktoś z was też ma takie ..ujowe życie? Czy tylko ja ciągle dostaje po dupie raz zdrowie raz problemy finansowe i same traumy. Czy jestem jedyną osobą która nigdy się nie cieszyła, na serio mówię o prawdziwym szczęściu bo zaraz ktoś się przypierdzieli że napewno się śmiałem z jakiejś śmiesznej rzeczy. Wszystko co dotknę rozpier… dosłownie ostatnio była u nas koleżanka i poprosiła abym jej podłączył telefon do ładowania, mówię ok podłączam normalnie jak swój i co? Upier…. Gniazdo ładowania ktoś powie że może było już takie no ok to jak wytłumaczyć to że gdy za ostatnie pieniadze kupiłem sobie monitor weszło pod matrycę stado meszek, gdy robiłem prawo jazdy jakaś baba wymusiła pierwszeństwo i w nią je… na szczęście to jej wina i nie musiałem płacić . Pech prześladuje mnie od początku życia ciągle mam problemy na różnych sferach życiowych, kiedyś jak miałem 7lat pewna kobieta mi źle życzyła ale wątpię czy czary działają i słowa mają jakąkolwiek wartość. Czy ten pech to przeznaczenie, prawo przyciągania a może naznaczenie w gronie nieszczęśliwych. Zaraz ktoś się dopier…. Że mam depresję, na co odpowiem nie jeden z depresja na moim miejscu by już zrobił pomiar drzewa autem albo zawiązał jadzie, czy jestem silny i muszę cierpieć czy po prostu kieruje nami jakaś dziwna siła wyższa sprowadzająca pecha.
Mieliście podobne doświadczenia?
Za odpowiedź będę wdzięczny

#przegryw #zycie #problemy #pomocy #serwispc #pieniadze #depresja #wypadek #pech #zalesie #magia #przeznaczenie #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim