Wpis z mikrobloga

@Texan128: ja polecę wszystko ze stajni radiomaster - mają parę propozycji w róznych półkach cenowych. W tej cenie mieści się mały (ale wariat) Radiomaster Pocket, bardzo fajne radio wypadowe, z wbudowanym elrs.


A tak realnie to cokolwiek co będzie legitną aparaturą FPV i nie sprzed dekady, nawet jakieś tanie betafpv dają radę
@Texan128: oczywiście - wszystkie radia na OpenTX/EdgeTX (system operacyjny) można podłączyć po usb do kompa i po prostu działają. Można kupić tańsze radio np. używkę z jakiegoś zestawu od betafpv, ale to radio jest bardziej przyszłościowe i chyba się lepiej odsprzeda jak nie siądzie*

Masz tu opinie rudego na temat tego radia

@Texan128: no to cięższy temat, bo nie śledzę nowości dla początkujących i niższych półek cenowych, zależy też czego oczekujesz. Chcesz latać po domu, czy bardziej na dworze? Interesują Cię półśrodki, czy idziesz all-in?

generalnie najtaniej wyjdzie Cię zestaw dron+aparatura+gogle od właśnie wyżej wspomnianej betyfpv, np. Cetus X ( @belu_p ostatnio oblatuje taki zestaw ), tylko wtedy i aparaturę i gogle za jakiś czas będziesz wymieniał na nowe. W sumie zaczynając od
  • 0
@sirgorn do latania na dworzu to na pewno, po domu mnie nie interesuje, też zależy od ceny bo wiadomo all in będzie trochę kosztowało a z początku trzeba się nauczyć dobrze latać żeby nie #!$%@? zestawu za gruby szmal
@Texan128: w symulatorze mam przelatane 60h, kupiłem cetus x i jestem mega zadowolony. Stosunkowo tanio, więc mniejszy strach przy lataniu. Niestety przy moich obecnych umiejętnościach latanie po domu jest niemal wykluczone, a jak już to na angle/horizon. Analogowe zakłócenia podczas latania praktycznie nie przeszkadzają, pouczę się jeszcze i mam nadzieję, że za kilka miesięcy pójdę w jakąś 5" albo cinewhoopa w cyfrze.
@Texan128: Nie zaszkodzi polatać prawdziwym dronem. Poszukaj używki cetusa pro kit - kontroler z niego działa w symulatorze. Wczoraj właśnie jednego zalałem w misce z woda i dalej żyje :)
  • 0
@sirgorn radiomaster pocket tego co polecałes, akurat dostałem wiadomość że sklepu że w tym tyg będzie raczej dostawa xd ale jeszcze raz zapytam będzie on ok ?