Wpis z mikrobloga

Oglądałem końcówkę face to face Natana Marconia #natanmarcon #natanszatan z tym prawilnym zonojebca Szeliga.

Powiem Wam szczerze, że gówniarz zniszczył go psychicznie jak jakiegoś typowego przygłupa. W świecie tych imbecyli to prawdziwa perełka. Denis Zalecki zniszczony psychicznie, a przecież ma zajebiście silna psychikę jak Jarosław #!$%@? bez Es na końcu, Labryga, który poszedł do dziwki bo miała w profilu TRANS, a on myślał, że to oznacza iż można się do niej dostać transportem... Został zniszczony i skompromitowany.

Kto następny? Wielki Bu nie da się sprowokować. On umie grać w grę i udawać nawróconego...

Marcin to kwintesencja Frikow.

#famemma #friki #freakfight #patologia #sport #mma
  • 10
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: „Wielki Bu" nie umie grać. On tylko sprawia pozory, jak to robił wcześniej Labrygas. Poza tym, w przeciwieństwie do Denisów, to jego osoby Natan nie powinien ruszać. Ten człowiek jest nieobliczany.
  • Odpowiedz
@Potifara: też mi się wydaje że gdyby Natan ruszył sutenera i go zaorał psychicznie konsekwencje tego by były inne jak z pseudo-gangsterami
  • Odpowiedz
@Potifara: Mam sporo o nim materiału na jakiś podcast, ale muszę zweryfikować. Owszem. Wiem, że to furiat, ale przed kamerami opanowany. I nie zgodzę sie z porównaniem do Labrygi - Labryga pęka w 10sekund. Masiak wytrzyma. Choćby się gotował - będzie kłamał, odwlekał w czasie odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: Tak, tutaj się całkowicie zgadzam. Chociaż wczoraj się trochę wyłamał. Widać, że chciał to od dłuższego czasu powiedzieć. Zaczął gloryfikować ten sposób życia i wybielać osoby, które odbywają swoje wyroki.
  • Odpowiedz
@Potifara: Trenerem Masiaka jest Martin/Marcin Pionke. Jego ojciec był nazwijmy to dobrym znajomym Nikodema Skotarczaka (ojciec chrzestny jego syna). O Marcinie też wpadło mi coś w ucho, że tam latał po mieście i nie zawsze był kulturalnym człowiekiem. Zweryfikuje.
  • Odpowiedz