Wpis z mikrobloga

Postanowienie noworoczne - zero alko i dragow do wakacji (a przynajmniej do czerwca bo wiadomo to już prawie wakacje )
Zamiast tego siłownia
Czujecie #!$%@? jak taki potężny docięty #!$%@? wleci z tańcem #!$%@? po połówce piguły na jakiś wakacyjny wixapol w plenerze między licealistki które właśnie rozpoczęły wakacje?
Jeszcze tolerka zejdzie całkowicie to bedzie sroga jazda xD
Ja #!$%@? będzie #!$%@? jak #!$%@?
Wiecie może kto uczy #hakken w #lodz ?
#narkotykizawszespoko
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@shawty69: To wszystko bardzo proste, Filip, to jest małe miki. A tak serio to nie mam ćpającego środowiska, więc dam sobie radę. I mam co robić. Prowadzę sobie firmę i bardzo się cieszę, że będę miał trochę więcej czasu. I oczyszczenie głowy - detoks dopaminowy - na pewno pozwoli mi na lepsze skupienie i motywacje :)

Ale strasznie lubię sobie wizualizować taniec #!$%@? jak już tam wrócę... nie walę dopiero 3
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek: Będę informował jak nie dociągnę XD wiadomo jak będzie jakaś super okazja to czasami trzeba #!$%@?ć cnie ale nie zamierzam się specjalnie eksponować na takie pokusy dopóki nie zacznie być zwyczajnie ciepło na dworku nocami.
To imponujące postanowienie, prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: dorzucam do puli jakieś wyzwania kalisteniczne. Generalnie jeżeli nie chodzę na imprezy, to zwykle nie rucham, a jak nie rucham, to muszę wykonywać jakąś aktywność fizyczną żeby nie zwariować
  • Odpowiedz