Wpis z mikrobloga

@prostychuop może trochę nie do końca w temacie ale miałem podobny dylemat jeżeli chodzi o ip14 lub s 23 podstawowy, miałbym to telefon dla żony. Ostatecznie wzięliśmy s23 no i na papierze zest lepszy od IP ale już jak się używa robi zdjęcia to na IP wszystko wygląda lepiej i teraz żona nie jest zadowolona… ale nie bardzo mam już możliwość to zmienić.
  • Odpowiedz
@prostychuop: wydaje mi się z nie ważne jaki weźmiesz powinieneś być zadowolony. Zdjęcia robią dobre, różnicy w płynności aktualnie nie widzę żadnych a do tego podobny czas wsparcia ¯\(ツ)/¯ U mnie przeważył Samsung bo po prostu android dużo bardziej mi leży niż IOS mimo że mam maca xd
  • Odpowiedz
@prostychuop: Zależy czego potrzebujesz, zdjęcia i filmy iPhone robi lepsze, nie jakoś dramatycznie, ale zauważalnie i jak to jest dla Ciebie priorytetem to wybierz iPhone. Samsung, a właściwie Android za to daje więcej możliwości w dostosowaniu systemu i ma ogólnie więcej funkcji.

W iPhone masa rzeczy jest niemożliwych do zrobienia albo bardzo ograniczonych i jak Androidzie można coś uznawać za oczywiste to w iPhonie się zdziwisz, że nie ma takiej funkcji.
  • Odpowiedz