Wpis z mikrobloga

Szukanie kogoś do pozycjonowania to tak grzebanie w gnoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt nie gwarantuje żadnych efektów, ani duża agencja, ani solo freelancer. Płacisz 500zł miesięcznie? Nie możemy dać gwarancji wzrostu pozycji. Dajesz 5000zł? Też nic nie gwarantujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Równie dobrze może być dokładnie 0 efektów przez rok, a ty wsrasz się z 60k. Chłopu zostaje grzebanie za linkami na linkhouse, a kasę zaoszczędzoną na SEO wydawać na adsy
#seo #pozycjonowanie
  • 10
@Erravi: To że google robi co chce to ja doskonale wiem, bo mam konkurencje co się wbiła na top 1-3 gdy na strzała kupiła 2500 linków z jakichś ruskich domen XD Ale troche mało rozsądne jest płacenie po kilka klocków miesiecznie, żeby w zamian dostać nic i zerowy efekt. To jakby kupować lotto za całą wypłatę co miesiąc licząc że 6 wpadnie
@ChamskoCytuje: nikt rozsądny w seo nie rozlicza się za pozycje, bo narobisz się jak wół, a wpadnie google update, albo klient nie zgodzi się na wprowadzenie wszystkich poprawek i #!$%@? z tego wyjdzie. Lepiej rozliczać się od ilości backlinków, tekstów, umówić się, że pracujecie tylko z domenami z dobrym ratingiem wg wybranego narzędzia, jak to technical seo to można sobie ustalić jakieś wskaźniki. z takich efektów się dużo łatwiej rozliczać niż
backlinków, tekstów


@pekak: Tu też nie jest łatwo, zwykle dostaje się linki z zaplecz które są już tak zasrane że nic nie dają, a czasami tylko psują i dostajesz filtra z google jak pisałeś. Z tekstami podobnie, nikt ich nie pisze, albo z gpt lecą albo z jakichś mieszarek, więc też mogą być traktowane jako spam. Patrzę od strony klienta a nie seowca. Jak tylko agencja wyczuje że nic się na
@ChamskoCytuje: dlatego warto mieć na pokładzie seowca, który będzie kontrolował co robi agencja. W ten sposób to każdy cię może #!$%@?ć - jak się na programowaniu nie znasz to też cię mogą #!$%@?ć na roboczogodziny.
@potato44 ja pracuje za efekt, i za pozycje. Jest kilka modeli rozliczeń ale efekt od pozycji jest jednym z KPI o ile uda się porozumieć co do warunków :)

@ChamskoCytuje w procesie sądowym tez wydasz kupę szmalcu i efektu nie ma. Prawnik też nie gwarantuje wygranej :D z wypowiedzi wnioskuje, że źle trafiałeś po prostu. to jak z prawnikami: jeden jest lepszy, inny gorszy :)