Wpis z mikrobloga

Aktualnie nic na takie zestawienie nie wskazuje, ale co byście powiedzieli na walke Natan vs Muran? Jeśli pojawiłby się konflikt to konferencje byłyby historyczne.
#famemma
  • 20
  • Odpowiedz
  • 3
@sotarKratos: Ja to doskonale wiem, dlatego napisalem ze nic na to nie wskazuje. A teraz powiem Ci co sie moze wydarzyc - jesli Jaca przegra z Najmanem (50/50) to bedzie potrzebowal czegos duzego zeby nie zniknąc z Frikow, zaatakuje Natana jako wielki obronca wartosci. Jaca juz teraz musi lawirowac odp na pytania o Marconia bo nie pasuje mu do jego kreacji, dlatego jedyne co o nim mowi, to to ze Natan
  • Odpowiedz
@Bonzon: zgadzam się z Tobą, stary.
Tak serio - od początku widać, że Jacy nie jest jakoś super po drodze z tym co robi Natan. Wszystko jest możliwe, nie takie pakty we freakach się #!$%@?ły. Aczkolwiek na ten moment wydaje się to mało prawdopodobne, bo ze strony Natana jest ogromny szacunek.
  • Odpowiedz
@Bonzon: chłopie wynik walki nie ma wpływy na to czy jesteś we firkach czy nie, idąc tym tokiem myslenia ferari juz dawno powinien być na bocznicy w rekordem 1-6. jaca podchodzi dyplomatycznie do odpowiedzi na temat natana i waży słowa, prawdziwego zdania nie znamy, możliwe, że nie chce być zestawiany u boku marconia bo jaca prowadzi własna grę.
  • Odpowiedz
@Bonzon: ciekawy scenariusz. Nie myślę żeby to było tak prędko jak po ewentualnej przegranej z Najmanem, ale w przyszłości kto wie. W końcu te freaki i tak juz coraz bardziej przypominają WWE. Poza tym, jeżeli Natan utrzyma częstotliwość pojawiania się na gali, to również będzie za jakiś czas potrzebował czegoś więcej niż pseudoprawilniakow, którzy się na wszytsko podpalają
  • Odpowiedz
  • 0
@hugoooo: Imo akurat Jaca przegrywający z Najmanem to wyjątkowy case, hajp na Murana jest coraz słabszy, po takim blamażu potrzebowałby czegoś naprawdę mocnego, a wiadomo że Niewolski z nim nie wyjdzie, Oświecinski raczej też.
  • Odpowiedz
  • 0
@paukjer: Jakby Jaca uderzył w Indygo to ten mógłby go olać udając, że przez szacunek do Murana nie chcę z nim konfrontacji i to by było piękne zaoranie Jacka xD
  • Odpowiedz
@Bonzon: myślę, że nawet nie musiałby udawać.
Wydaje mi się, że szacunek jest autentyczny.
Tak czy tak +1 za przekminkę, odkąd Marcoń jest we Freakach (a pamiętamy jaka posucha była) to już mnie nic nie zdziwi :D
  • Odpowiedz
@Bonzon Pan Jacek Murański, przede wszystkim, a nie 'Muran' .
Pan Jacek lubi Natana, widać to po nim - i Pan Jacek doskonale wie, że wykop jest za nim i za Natanem i nie będzie #!$%@?ł głupim konfliktem tagu, bo zrobi tym tylko dobrze swoim wrogom.
Także nie bajdurz o jakimś konflikcie i walkach nad odbudowanie. Jedyna jaka walka może być to tak Natan i Pan Jacek vs. jakies pały życiowe.
  • Odpowiedz
@Bonzon: w #!$%@? wyjątkowy jak jaca większość walk przegrał, w sumie Najman tez. wynik nie ma znaczenia dla obu jeśli chodzi o karierę, Najman z lizakiem przegrał nawet. oni są zestawieni, ze sobą bo obaj maja cięty język i będą ciekawe konfy i to jest ich kariera, a nie oktagon. walka skończy się kontrowersja jak większość walk z Najmanem.
  • Odpowiedz
@sotarKratos:

to chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem skoro tu siedzisz i nie wiesz że jaca i natan mają sztame i takiej walki nie będzie


@Bonzon:

Aktualnie nic na takie zestawienie nie wskazuje


Zastanów się kto ma problem z czytaniem Sotar...
  • Odpowiedz