Wpis z mikrobloga

jak TVN ma kupić prawa do serialu, którego ich właściciele (Warner Bros Discovery) są właścicielami, bo HBO to ich firma?


@Angmac: W taki sposób jak VW Polska kupuje licencje od VW Niemcy, i wszystkie wielkie korpo od samych siebie licencje, w sensie jakaś spółka Nike kupuje od innej spółki Nike coś tam licencje. A po co ? Kreatywna księgowość, generujesz sobie straty, nie masz zysków nie płacisz podatków. Stare jak świat.
a ja głupi myślałem, że ten serial jest o tym, że zakłamane niedemokratyczne systemy są niezdolne do korekty popełnianych w nich błędów a manipulacje i fałszowanie faktów może doprowadzić do tragedii


@NicolasLatifi: Wiekszość ludzi to debila i nie myślą takimi schematami, dla nich ATOM= Czarnobyl= Wybuch= skażenie. I błagam nie mów mi, że tak nie jest bo inaczje bymśy nie anulowali budowy swojego reaktora, tą decyzje można jeszcze tłumaczyć, ale późniejsze
@lentilek: Kreatywna księgowość ma swoje granice, firmy działają dla zysku i w ramach konkurencji rynkowej, nawet jeśli są pod jednym właścicielem. HBO nie może sobie dać ot tak TVNowi i odmówić Polsatowi, tego typu operacje są po cenach rynkowych (oczywiście minus sowite rabaty)

@Angmac

To fakt, łatwiej prowadzi się biznes w jednym biurze.
@DzonySiara: Jak mi koledzy konfiarze wysłali, że puszczają czarnobyl na TVN, to prychłem i byłem przekonany, że oni też się śmieją z tego. Jakże się załamałem, gdy się okazało, że oni serio myslą, że to "programowanie społeczeństwa"... jprdl no nic tak mnie nie załamało do tej pory z ich strony. Mózgi całkiem wyprane już xD
#tvn serialem będzie przekonywać ludzie, że elektrownia atomowa jest ujowa...


@DzonySiara: kurde, teraz o tym piszesz? Nie mogłeś przed pierwszym odcinkiem? (°°
@DzonySiara: nie oglądałeś tego serialu prawda? I nie masz pojęcia o czym jest xD

Jeszcze wrzucasz wpis z typowego troll konta. Fajne masz źródła informacji.
Ten serial już i tak wcześniej leciał na TVNie, więc no ( ͡° ͜ʖ ͡°)