Wpis z mikrobloga

Ogromną tolerancję miałem do tego co wygaduje ten blady pajac na streamach, bo nigdy nie traktowałem takich osób poważnie. Od taki klaun, który coś tam poskacze w cyrku i raz na jakiś czas wśród akompaniamentu żenującej atmosfery zrobi coś głupiego przy czym odbierze się to zabawnie. Jak np. wydłubie sobie gluta z nosa którego przypadkowo przyklei na środek czoła, wiecie taki po prostu nieszkodliwy typ którego mijamy na ulicy i czasem nas rozbawi w drodze do pracy/szkoły. Teraz jakoś ciężko przejść mi obojętnie, może wpływ ma na to fakt, że sam jestem ojcem i totalnie nie rozumiem takiej ignorancji i braku człowieczeństwa w człowieku, który notabene jest jednym z życiowych nauczycieli dla pewnej jednostki przyszłego pokolenia.
Sami reklamujecie hazard (np. KeyDrop) wpajając dzieciakom jakie to fajne i ile mogą wygrać, Waszymi sponsorami są zakłady bukmacherskie (występujecie na galach freakfight), a kiedy do tego niebezpiecznego sportu uda sie ktoś słaby psychicznie i zrujnuje sobie życie to wyśmiejecie na żywo zdesperowanych ludzi jego pokroju, którzy i tak już się poniżyli wystarczająco żeby prosić Was w e-mailach o jakiekolwiek środki niezbędne do utrzymania się przy życiu tudzież destrukcyjnym nałogu.
To tak jakbyście hodowali zwierzęta, zeby potem na nie polować dla czystej przyjemności i paru ,,XD" na czacie, aby sobie ego połechtać, bo sami się topicie w kompleksach, a poklask zbieracie jedynie wśród introwertyków i aspołecznych dzieciaków zagapionych w monitory, być może wpędzonych w uzależnienie od gier/neta (które ma niemal tak samo destrukcyjny wpływ na psychike jak twarde dragi). W taki sposób to sobie rekompensujecie.
Nitro żyjesz z datków z portfeli czyiś rodziców, być może z rodziców tych osób których potem poniżasz na transmisjach, okaż choć trochę człowieczeństwa- masz dzieciaka, bananowego (nie obrażając, określenie użyte czysto obyczajowo, w nawiązaniu do Twoich słów odnośnie Belmondawg, który też jest z bogatego domu) chłopca, który być może (BROŃ BOŻE OBY NIE) trafi kiedyś na towarzystwo ludzi zagubionych pokroju Tytusa i nie będziesz nawet wiedział jak pomóc własnemu dziecku, a on obejrzy w internecie filmik, w którym jego tato czyli jego największy życiowy autorytet ciśnie narkomanom, chorym ludziom od najgorszych w dodatku życząc im śmierci- wtedy pochłonie go depresja i odczuje brak wsparcia od najbliższych i tak sobie będzie bytował wypchany myślami o charakterze suicydalnym.
Słowa których używamy mają ogromny impact, zwłaszcza słowa takich gwiazdeczek Twojego pokroju.
Plucie takim jadem w stronę osób chorych, potrzebujących pomocy- ,,#!$%@?... ćpunów" kiedyś mogą odwrócić się przeciwko Tobie i wtedy odczujesz jaki wpływ ma Twoja ,,opinia" (bo tak często nazywasz swój bezpodstawny hejt).
Nie życzę Ci tego, ale faktem jest, że nic nie uczy tak mocno jak ból spowodowany odczuwaniem wyrzutów sumienia za krzywdę wyrządzoną komuś innemu.

Bądźmy tylko, a być może jednak AŻ ludźmi, bo naprawdę przykro się na to patrzy
#thenitrozyniak #famemma #belmondo #keydrop
adiscaronface - Ogromną tolerancję miałem do tego co wygaduje ten blady pajac na stre...
  • 16
@adiscaronface #!$%@?, przepraszam, ale nie przeczytam całości, ale Nitro nie wychowuje syna, tylko go utrzymuje. To tylko tak gwoli ścisłości.
To mentalny patus i gamoń

Belmondo sam sobie szkodzi, ale osoby jak Konopskyy, Nitro itd. same nakręcają mu na głowę kolejne problemy i moraniaki jak to zobaczy. Zwykle szony atencyjne zarabiające na czyjeś krzywdzie

#!$%@?ć #tatuazmikolajuwa
@testoviron17 Nie byłem u nich w domu, ale wydaje mi się, że Sergiusz mimo wszystko jest odpowiedzialny za wychowywanie swojego syna, jest ojcem i na nim ciąży ta odpowiedzialność.

Belmondo sam sobie szkodzi- z tym się nie zgodzę, uzależnienie to zaburzenie psychiczne, z którym Tytus walczy już długo i ciągle próbuje z tym wygrać, wyjście z nałogu to cholernie trudny, czasochłonny i chociaż regeneracyjny to jednak również destrukcyjny proces dla naszego organizmu.
@adiscaronface ja też nie byłem, ale jak kilkugodzinne strimy na kicku, shoty z szydzenia i wyśmiewania matki "swojego" dziecka mogą być odpowiedzialnością?
Domyślam się, że potem odsypia wszystko i ta Sandra dba o dzieciaka.
Dobra, to jest mniej istotne, bo to w większości domysły, a nie mam wglądu do jego całej doby.

Czy świadomie, czy nie, to SAM sobie szkodzi. Sam wali kolejnego szczura, przyjmuje kolejną pikse, albo wstrzykuje. Czy mu współczuję?
@testoviron17: nie zrozumiałeś mnie, zachowania autodestruktywne często są wynikiem braku samokontroli, co za tym idzie braku pełnej samoświadomości (a tak jest u narkomanów) i dlatego uważam, że powinno się powiedzieć coś więcej (co właśnie zrobiłem) niż ,,sam sobie szkodzi" w tej kwestii, bo to trochę krzywdzący tekst.

Tak, to on przyjmuje następną kreskę, ale jak przyjmował te pierwsze to nie wiedział, że następstwem będzie uzależnienie, którego nie będzie w stanie kontrolować,
@adiscaronface rozumiem Twoje definicje, mordka, ale dalej nie będę brnął, bo każdy ma swoje racje.

To, że jest znany, może być plusem i minusem, ale zobacz kto na ostatnim lajwie do niego przyszedł oprócz policji? Jego fani. I ci ludzie i masa innych dobrych ludzi jest w stanie mu pomóc.
Pomyśl o tych co zostawiła rodzina i bliscy. Kompletnie bez środków do życia i mieszkania.

On może jedynie czuć wstyd, zażenowanie, smutek
@adiscaronface: Ludzie którzy nigdy nie byli uzależnieniu, lub nie mieli wśród bliskich osoby uzależnionej tego nie zrozumieją i nawet nie możemy wymagać od nich zrozumienia. Uzależnienie to stan który bardzo trudno jest pojąć, z jednej strony człowiek wie, że nie może i, że robi źle ale chęć na przyjęcie kolejnej dawki jest tak ogromna, że mimo nadchodzącego moralniaka i tak wezmą, żeby nie czuć tego głodu. Mój znajomy był uzależniony od
@Rakiczan wiem dużo na ten temat i zawsze warto uświadamiać, to choroba i trzeba o tym mówić głośno
Sam jestem trzeźwiejący, trochę życia na tym straciłem (nie chwalę się, to przestroga) dużo by mi pomogło gdybym w swoim czasie trafił na takie wpisy, dlatego je wrzucilem