Wpis z mikrobloga

@Sandrinia o, akurat mi dzisiaj przyszedł ten tonik AHA/BHA, już nałożony, jutro zobaczymy jaki efekt ʕʔ a ten krem ze ślimaka to jest złoto absolutne, niedługo mi się skończy, to zamawiam kolejny słoiczek

Do mycia fajny od COSRX jest żel Good Morning, do tego ostatnio testuję tonik Anua 77% heartleaf i ten zielony ampule od skin1004, choć ten żółty jest lepszy imo
  • Odpowiedz
  • 4
@laventel:

mega nawilżającego kremu, jak masz polecajke to poproszę ()

Ślimak z Cosrx, to jest totalnie nr 1, wydajny, łagodzący, nawilża, nie tłuści się, ja normalnie na twarz go nakładam, pod oczy, na szyję, dekolt.
Sandrinia - @laventel: 
mega nawilżającego kremu, jak masz polecajke to poproszę (。◕‿...

źródło: 1235-s-l500

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: mógłbyś się czegoś ode mnie nauczyć na temat pielęgnacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo w sumie nie, bo już i tak 3/4 łazienki #!$%@? moimi kosmetykami do włosów i do twarzy, jak dodasz swoje to nie będzie miejsca na moje xD
  • Odpowiedz
@Sandrinia: generalnie różnica względem między sklepami online/stacjonarnymi a allegro to zazwyczaj jakieś kilkanaście złotych, choć bywa i więcej. A nawet, gdy różnicy nie ma, to dla mnie allegro wygrywa dzięki darmowej dostawie, bo mam smarta.

Póki co wszystko, co mi przyszło, wydaje się być legitne i działać poprawnie, choć trzeba uważać, bo np. ten krem ze ślimaka ma w #!$%@? ofert z ewidentnymi #!$%@? z jakichś chińskich sklepów (patrz pic rel).
cutecatboy - @Sandrinia: generalnie różnica względem między sklepami online/stacjonar...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-18 220544

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sandrinia Cosrx fajny mają kwas BHA (chyba nawet jest po prawej na tym zdjęciu), a tak poza tym w moim serduszku zawsze Basic Lab (i retinal z Avene) ( ʖ̯)
  • Odpowiedz