Wpis z mikrobloga

Samsungi moim zdaniem są jednymi z najmniej ciekawych telefonów, a to że ludzie tak masowo je kupują, jest dla mnie fenomenem.
- Co roku dostajemy prawie to samo. Największa zmiana to procesor.
- W miarę szybkie ładowanie jest tylko w Ultra za co najmniej 6600 zł.
- Konkurenci coraz bardziej odskakują w możliwościach fotograficznych.
- Brak w zestawie slotu na kartę microsd, kabla, oraz ładowarki.
- Z samungami mam złe wspomnienia.

No może poza xcoverem z klasyczną klawiaturą, który trzymał na baterii 2 tygodnie.
Xiaomi ma niezły hardware, ale software woła o pomstę do nieba, nie wiem jak jest teraz ale 2 lata temu było źle.
Z Pixela 7 korzystało mi się przyjemnie.
Tęsknię za LG, bardzo je lubiłem.
Jeśli przymknąć oko na aparat to Sony też jest niezłe.
Samsungi tanieją jak inne Androidy.
S22 ultra bez problemu kupi się teraz za około 2500 zł.
3500 zł utraty wartości przez 2 lata nie nazwałbym dobrym trzymaniem ceny.
Teraz mam vivo x80, jestem nim zachwycony i w życiu nie zamienię go na Samsunga.

Podsumowując:
Mnie rozwaliło Galaxy AI.
Uj, że nic nowego i jest od dłuższego czasu dla wszystkich ale Samsung wielu "influencerom" nieźle posmarował i urządził capszczyki, a ci rozpływają się jakie to nowości... xDDD
Smartfony są lekkim regresem, to marketing próbuje sprzedać cudowny eliksir AI, który notabene po roku ma być płatny w subskrypcji, czyli jakby nie było można powiedzieć, ze długie wsparcie będzie... płatne ;/

#samsung #smartfon #smartfony #telefon #telefony #technologia #ai
  • 4
@Pawci0o w miarę szybkie ładowanie jest też w modelach +, zaczęło się od S22+.

Brak ładowarki i kabla jest w Xperiach. W Samsungach brakuje ładowarki [można się też przyczepić braku podstawowego, byle przezroczystego etui czy braku zamontowanej folii na wyświetlaczu (na S21 była, później chyba już nie - zawsze moze ktoś poprawić po mnie]. Zamiast ładowarki wolałbym folie i etui w zestawie. Chyba, że przy S24 poskąpili też kabelka. ( ͡º
płatny w subskrypcji, czyli jakby nie było można powiedzieć, ze długie wsparcie będzie... płatne


@Pawci0o: to jest idealne podsumowanie wpisu xD. Wsparcie jest do oprogramowania i zabezpieczen, a to cos wiecej niz ai. Nie wiem czym ci podpadl samsung ze tak buldupisz xd