Wpis z mikrobloga

34 rok życia za sobą i już nie wierzę, że coś się zmieni. Dotykać młodej skóry 20 parolatki już nie będę. W życiu przychodzi taki moment, że jest po prostu za późno. To jest ta ściana, której się nie przebije. Nie wykorzystam jakiejś "szansy"? Już mi nie zależy. Niech sobie mija. Gra od początku była ustawiona a ja dopiero teraz się skapnąłem. Teraz trzeba po prostu odpuścić.

Dowiedziałem się praktycznie wszystkiego o blackpillu i nie widzę sensu tu spędzać dużo czasu. Trzeba rozpocząć nowy rozdział w życiu, poświęcić sie zainteresowaniom i pasjom. Jestem ciekawy czy ktoś też tak ma?
#blackpill #przegryw
  • 45
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: te pasje i zainteresowania to cope dobre jak ktos ma chwilowa przerwe w zwiazku i potrzebuje odpoczac.
Podejrzewam ze u ciebie to potrwa jakis czas, a potem pieklo samotnosci i odrzucenia wroci do ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield:

Dotykać młodej skóry 20 parolatki już nie będę.


Ja miałem takie przemyślenia jakiś czas temu, jak żona skończyła 30 lat, ale w sumie nieźle się trzyma jak na tą swoją trzydziestke a i przecież nie wiadomo jak będzie w przyszłości, różne rzeczy się zdarzają, może coś tam jeszcze się z jakąś under30 kiedyś trafi, chociaż szansę marne, ehh.
  • Odpowiedz
@aulus: Można, ale to nie to samo co w związku, z kimś kto chce być z Tobą z własnej, nieprzymuszonej woli, a nie dlatego, że mu się zapłaci. Ja byłem jakiś czas temu (nie na sex, a masaż) u takiej młodziutkiej dziewczyny. Zawsze się stresuję reakcją, jak to będzie, gdy zobaczy gościa starszego od niej. Na szczęście różnica wieku nie jest póki co duża, a ja jestem bardzo zadbany, więc zazwyczaj
  • Odpowiedz
te pasje i zainteresowania to cope dobre jak ktos ma chwilowa przerwe w zwiazku i potrzebuje odpoczac.


@dam2k01: #!$%@?, kolejny co wszystko copem usprawiedliwia. Jak dla mnie to właśnie pasja jest czymś co mnie w zasadzie definiuje i trzyma w konkretnym miejscu. Gdyby najważniejsze dla mnie było żeby znalezc sobie jakaś dupę, to już dawno wyjechał bym do jakiegoś dużego miasta. Ale jednak nie dla każdego zamoczyć farfocla to najwazniejszy cel
  • Odpowiedz
@Cadfael: dokształcam się na wypadek jakby udało mi się żonę przeżyć i będę miał na tą dwudziestke szanse, mogę być wtedy po osiemdziesiątce i może zajść konieczność wsparcia farmaceutykami.
  • Odpowiedz