Wpis z mikrobloga

Chce się czymś pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rok temu zacząłem nagrywać na YouTube szybkie, kilkuminutowe filmy o przygotowywaniu burgerów, kebabów i innego jedzonka.
Dzis w nocy liczba subskrybentów na moim kanale przekroczyła 1000 osób () Sprawia mi to dużo radości a jednocześnie dzięki tej zajawce sporo sie uczę. A pisze o tym tutaj bo promując się tu w zeszłym roku to właśnie dzięki Wam mój kanał zyskał kilkudziesięciu a może nawet kilkuset widzów na start ;)

Wielkie dzięki! salut.gif

#mickiewiczgotuje #gotowanie #jedzenie #tworczoscwlasna #chwalesie #youtube
wylaczenaamen - Chce się czymś pochwalić ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Rok temu zacząłem nagrywać na...

źródło: 0D5442BD-31FD-4DAA-9A32-87EC8FE6D9EC

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ujdzie: Wrzucam link, bo w Twoim wpisie ciężko go wyłapać na pierwszy rzut oka ;)
https://www.youtube.com/@mickiewicz_gotuje

A łap suba, trzymam kciuki za rozwój kanału i kolejne ciekawe dania. Taka moja luźna propozycja, do przemyślenia: może warto by nagrywać jak przygotować jakieś szybkie przekąski na kolację / do filmu / do piwka.

Szybkie, proste i smaczne, sam często przez 10 minut wpatruję się tępo w lodówkę i myślę co by tu zrobić
  • Odpowiedz
@sanctioned_suicide: () witam stałego widza! Gramature użytych produktów zamieszczam w napisach na filmie, przedtem robiłem to tez w opisie. Na starych filmach trzeba włączyć napisy na pasku YouTube. Pomyśle jak mógłbym to poprawić :)

@ujdzie dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) postaram się umieszczać napisy trochę wyżej. A lampę zamówię na dniach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz