Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu #wiedzmin 3 kompletnie nie zrozumiałem idei przyświecającej alchemii i myślałem że mikstury każdorazowo są absurdalnie drogie. Przez całą grę nie stworzyłem żadnej mikstury. W tym mikstury widzenia w ciemnościach.

Przez całą grę w jaskiniach i piwnicach chodziłem z kagankiem od Keiry żeby cokolwiek widzieć.

#gry #playstation
sonoitaliano - Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu ...

źródło: temp_file4213350066928632783

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@Howkiee: Aż mi się przypomnieli moi kumple. Jakieś 15 lat temu grali w gierkę wojenna. Singiel, ale siadali sobie do kompa na zmianę (ja tak z kolegą gothica 2 przechodziłem).
No i na koniec była jakaś misja na czas. Miało się kilka minut na jej wykonanie, trzeba było biegać po jakimś hangarze.
No właśnie, biegać. Oni nie wiedzieli, że się da i całą grę chodzili.
A ja usiadłam, z przyzwyczajenia naciskam
  • Odpowiedz
  • 25
@sonoitaliano: ja z kolei jak grałem w Vietcong za młodu (taka fajna strzelanka) to nie wiedziałem, którym klawiszem się włącza latarkę, więc gdy trafiłem do jakiegokolwiek tunelu to go przechodziłem plecami w kierunku do przodu rzucając uprzednio te podświetlane patyczki co się zapalają po złamaniu żeby widzieć gdzie idę xD
  • Odpowiedz
Ja gram w multi Battlefield 3 na wyłączonym monitorze. Wystarczy mi klawiatura, myszka i słuchawki. I tak jestem zawsze w TOP3m bo tak dobry jestem,
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: hardcore-n00b ^_~
szanuje, zagrałeś z dodatkowym utrudnieniem i Twoje przejście na pewno było unikatowe.
Prosi czy streamerzy czesto narzucają sobie dodatkowe obostrzenia jak np nie korzystanie z szybkiej podróżny czy przejscie dark souls na golasa.
  • Odpowiedz
  • 29
@Rustyyyy @Rustyyyy

@sonoitaliano: tego typu błędy popełniam w każdej grze. Zawsze jestem skąpy.


O tak znam ten ból, nie będę używał bo przyda się na kogoś mocniejszego na pewno za chwilę i tak aż do napisów końcowych xD

Dlatego lubię mechaniki jak chyba w TLoU gdzie możesz mieć max 3-4 przedmioty i też jest limit ile możesz przedmiotów do craftowania nieść.

Dzięki temu byłem zmuszony żeby używać absolutnie wszystkiego i zawsze
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: W Mass Effect 2 była taka misja, gdzie trzeba było użyć pojazdu bo miałeś ileś tam czasu na wykonanie zadania. Ja zapomniałem o tym łaziku i poszedłem pieszo, z 10 min szedłem do kolejnego punktu na minimapie i myślałem, że coś długo już idę i nic się nie dzieje. W pewnym momencie gra się zapisała automatycznie i nie mogłem ukończyć misji, 8h gry psu w dupę.

  • Odpowiedz
dobrze żeś wział kaganek, a nie krużganek

@bulczenz: krużganek poświaty, nawet pasuje. ;)

jako dzieciak grałem w pierwszą część serii Commandos. Przeszedłem jakieś 3/4 gry i ogarnąłem, że jak się dwa razy kliknie to żołnierz może biec zamiast iść...

@Obersturmbannficzer: xDDD
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: dla mnie ten kot to było niepotrzebne utrudnienie, przecież wiedźmini powinni doskonale widzieć w ciemnościach tak przynajmniej było w książkach. Mogli by np połączyć to z trybem wyostrzonych zmysłów (czy jak on się nazywał, tryb do podążania za śladami)
  • Odpowiedz
@sonoitaliano w sumie to słabe w porównaniu do innych, ale w hogwarts of legacy dopiero w jakichś 90% gry zorientowałam się że można nosić te ciuchy z lepszymi statsami tak, żeby wyglądały normalnie. Przez całą grę moja postać wygladala jak pokraka
  • Odpowiedz
Miałem kolegę który przeszedł pierwszego Max Payne bez używania zwolnienia czasu bo nie wiedział pod którym klawiszem się go używa XD


@LukasUK: mój stary też tak przeszedł xD
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomnieli moi kumple

Ale oni to byli totalnie nieogarnięci. Kiedyś w Wordzie robili ściągę. Nie wiedzieli, że tam można rozmiar czcionki zmienić czy coś. Ustawili oddalenie obszaru na jakieś 1%, kartkę na ekranie oczywiście im oddaliło tak, że ledwo było ją widać. Zadowoleni.

Drukuja - i wychodzi normalna kartka a4 z normalną czcionką. I dzwonili do mnie, że im się drukarka popsuła.


@venomik: A dziś są politykami?
  • Odpowiedz