Wpis z mikrobloga

@azembora właściwie to czego PiS się spodziewał? Że koalicja nagle zwoła konwent seniorów, poprze Witek i zaufa na słowo PiS-owi, że Bosaka odwołają?
  • Odpowiedz
  • 441
@Saper86: Nie wiem czego się spodziewał, ale koalicja właśnie #!$%@?ła szansę na najpiękniejszy kwik pisiorów. Mogli przegłosować ten wniosek, zwołać kongres seniorów, przegłosować dopisanie do porządku obrad głosowanie nad wicemarszałkiem dla Witek, a na samym końcu znowu zagłosować przeciwko tej kandydaturze xD
  • Odpowiedz
@Saper86: Jak daliby sygnał, że to rozważają, skoro 10 minut później zagłosowaliby przeciwko Witek? Jedyne co to by dali sygnał, że PiS będzie dalej #!$%@?
  • Odpowiedz
@Saper86: Ale oni pewnie daliby fotel wicemarszałka pisowi. Tylko nie Witek, bo ta baba to kompromitacja, reasumpcja i szpitalne kolesiostwo. A PiS dobrze o tym wiedząc, ciągle ją próbuje przepchać, bo wtedy mogą #!$%@?ć w republice coś o gwałceniu demokracji.
  • Odpowiedz
A PiS dobrze o tym wiedząc


@XanderPLXE: otóż to. Co za różnica w ostatecznym rozrachunku? Powiedzieli wprost że jej nie poprą. Nie wiem co to zmienia w stosunku do tego że pis zgłosiłby jej kandydaturę a koalicja zagłosowałaby przeciw. Rezultat jest dokładnie taki sam - brak wicemarszałka dla Elżbiety "Reasumpcji" Witek.

I elo.
  • Odpowiedz
  • 11
@Saper86 PiS wiedział że koalicja będzie konsekwentna i znowu odrzuci ten wniosek, po prostu znaleźli wymówkę żeby nie głosować w sprawie Bosaka bo podobno pokłócili się mocno (Błaszczak zarządził dyscyplinę partyjna za odwołaniem Bosaka, a nawet większość posłów była przeciwko temu wnioskowi).
  • Odpowiedz
koalicja właśnie #!$%@?ła szansę na najpiękniejszy kwik pisiorów


@Danzuo: I dlatego polityką zajmują się dojrzali faceci a nie dzieci. To nie jest zabawa w piaskownicy i teksty typu 'ejj tylko nie w szczepionke!'
  • Odpowiedz
@azembora:

Pani poseł, proszę się tak nie denerwować, bo na OIOM-ach bardzo mało miejsc teraz jest

Ja #!$%@? XDD. A wiadomo, czy ten jej mąż w końcu poszedł na zwykły oddział?
  • Odpowiedz