Wpis z mikrobloga

Wreszcie nie trzeba czekać w długiej kolejce bo stare baby będą odliczać 62 zł 76 gr w bilonie.


@Hrjk: Jak śmiesz narzekać na UŻYWANIE ŚWIYNTYJ GOTUFFFKI BOŻEJ WOLNOŚCIOWEJ xD
@SmugglerFan Jak dla mnie super, po pierwsze pakuje sobie w swoim tempie i mam kontrolę nad cenami. Jeszcze tylko żeby więcej miało opcję płatności gotówką i nie miały problemu z waga to będzie ekstra
@elberet

czekanie do samoobsługowej albo korzystanie z niej jak masz więcej niż 3 rzeczy to czystej wody frajerstwo xD wykonujesz pracę, za którą sklep płaci pracownikom, wcale nie jest szybciej ani taniej ale gawiedź zachwycona bo maszyna robi pikpik


Raz popełniłem ten błąd. #!$%@? się na samoobsługowa jak miałem normalne duże zakupy - nigdy więcej.
kasy samoobsługowe są dobre dla dzieci co do sklepu idą po czipsy i colę. Jak mam niby wyładować cały koszyk spożywki za 300zł na tą małą ladę obok kasy?


@inflacja_biedaku: to się idzie do zwykłej kasy stary dziadu xd
@SmugglerFan: Może nie ma w twojej sklepie kolejek dzięki tym kasom samoobsługowym.
One przeszkadzają zazwyczaj starym ludziom, bo nie ogarniają ich obsługi, a na małe zakupy są idealne.
@SmugglerFan: Może nie ma w twojej sklepie kolejek dzięki tym kasom samoobsługowym.

One przeszkadzają zazwyczaj starym ludziom, bo nie ogarniają ich obsługi, a na małe zakupy są idealne.


@maciss: dziwne, bo inni pisza ze sa kolejki mimo tego ze maja w ich sklepach kasy samoobslugowe.
moze po prostu wiecej kasjerow przy kasach pomogloby z kolejkami?
@elberet jak masz kolejkę na dziesięć osób do jednej kasy to jest szybciej, się działa to jak gówno.

Poza tym idąc twoja logiką to kupowanie w sklepach wielkopowierzchniowych to czystej wody frajerstwo bo pakując samodzielnie zakupy do wózka wykonujesz prace którą pani w osiedlowym sklepiku wykona za Ciebie.