Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: wsz jeden z najgorszych "raperów" starszego pokolenia, w kawałkach kaliber44 w których dogrywał swe wysrywy psuł numer swoim gównianym flow np. w Baku Baku Skład
U Tede to samo w numerze Trening...
Heh i w bitwie freestylowej totalna lebioda,a teraz jeszcze okazał się pisuarem.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: a czy może mi wytłumaczy ktoś, po huk oni mu płacili? Przecież to nieudolny raperzyna, który nigdy nie miał jakiegoś posłuchu społecznego. Tym bardziej dzisiaj, gdzie pokolenie maty, nawet nie wie kto to #!$%@? jest.
Samych fachowców tam zatrudniali zD
  • Odpowiedz
@#!$%@? Miał swoje pięć minut prowadząc rap kamciapę, ale raper był z niego żaden. Te youngshity z YouTube na autotunach robią lepszą robotę od niego.
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login:

a czy może mi wytłumaczy ktoś, po huk oni mu płacili? Przecież to nieudolny raperzyna, który nigdy nie miał jakiegoś posłuchu społecznego. Tym bardziej dzisiaj, gdzie pokolenie maty, nawet nie wie kto to #!$%@? jest.

Samych fachowców tam zatrudniali zD

Nikt bardziej znany i ceniony za 500zł by się nie sprzedał, a co by nie mówić o WSZ w swoich czasach jakąś tam popularność jednak zdobył i sporo osób może
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: ale rap kanciapa to była po to, że potrzebowali kogoś tani, kto był rozpoznawalny, bo reszta wtedy wydawała płyty.
Jakimowicz to jednak był znany. A wsz był kojarzony jako jakiś tam daleki przydupas Tede. Nikt kto go kojarzy nie ogląda TVP.
A dla młodych to jakiś no name
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: Ja myślę, że zatrudniając WSZ TVP próbowało dotrzeć do milenialsów. Wbrew pozorom, w tym pokoleniu jest pewnie sporo pisowców. Jakimowicz jak słusznie zauważyłeś "był" znany, obecnie to już mocno przebrzmiały aktor którego, podobnie jak WSZ kojarzą go głównie milienialsi.
  • Odpowiedz