Wpis z mikrobloga

Moment czy ja dobrze rozumiem. Przyglupy z neuropy i inne lewicowe szury pieprza, ze Braun to najwiekszy szkodnik tego kraju i agent Moskwy, ktorego wyslal sam putin a jedyne co na niego maja to:
-Braun chcial zbadania Szumowskiego na obecnosc alko w miejscu pracy
-Grzesiu wyniosl brzydka choinke
-Zablokowanie mowy nienawisci wobec narodu Polskiego. Uszkodzenie glosnika. Straty oszacowano na 21.37zł
-Zgaszenie świeczek w knesejmie + glupia baba, ktora sama wlazla na linie strzalu
xD
#sejm #polityka #konfederacja #bekazlewactwa #braun
Programista500plus - Moment czy ja dobrze rozumiem. Przyglupy z neuropy i inne lewico...

źródło: 60775841a4fec28a3cb143d746568338c8e74f3726f8a3967abe44497600feb1

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Zgaszenie świeczek w knesejmie + glupia baba, ktora sama wlazla na linie strzalu


@Programista500plus: Ta kobieta byla o ile pamietam chyba 2 tygodnie w szpitalu, nawet mentzen o tym mowil, ze braun uszkodzil jej wzrok.
Jest odpowiedzialny za przestepstwo
  • Odpowiedz
  • 6
@Programista500plus tak, a co?
Braun to psychol, kto normalny robi takie rzeczy? Bardzo dobrze jak zostanie skazany i utraci mandat. Polska będzie lepsza jak wróci gdzie jego miejsce - w moskiewkim rynsztoku
  • Odpowiedz
@Programista500plus:

Przyglupy z neuropy i inne lewicowe szury pieprza, ze Braun to najwiekszy szkodnik tego kraju


Pokaz takie wpisy. Czy sobie zmysliles?
Neuropa i lewica jasno okresla pisowcow jako najwiekszych szkodnikow tego kraju. Trudno zeby bylo inaczej. Braun moze byl najwiekszym szkodnikiem jednego dnia xD

Podstawa do scigania jest. Jak jest niewinny tych zarzutow, nie udowodnia mu winy, to w czym problem?
  • Odpowiedz
A Pani Magdalenie Gudzińskiej- Adamczyk za naruszenie nietykalności osobistej posła na sejm RP poprzez kopnięcie i szarpanie za marynarkę?


@RandomNetUser: no tak bo Braun stał sobie spokojnie i nic nie robił kłamczuszku manipulatorze XD
  • Odpowiedz
@Programista500plus czyli jak rozumiem, mogę w każdej chwili pójść do Sejmu i zażądać od Brauna wykonania testu na obecność narkotyków, a jak odmówi to go chwytać w celu dokonania obywatelskiego zatrzymania jak to Braun nazwał, a jak będzie mi się wyrywał to krzyczeć, że narkoman ucieka? xD

BTW po przyjeździe policji Szumowski sam poprosił o kontrolę alkomatem w obecności Brauna i zostało zaprotokołowane, że był w pełni trzeźwy.
  • Odpowiedz
@RidgeForrester

mnie zastanawia kto dopuszcza się defraudacji publicznych pieniędzy że tę choinkę niby wyceniono na ponad 1400zł


Nie wiem czy tamta, którą wyrzucił Braun była żywa czy sztuczna ale szcztuczne choinki rzeczywiście potrafią tyle kosztować i to wcale nie jest jakaś najdroższa.
No chyba, że to była żywa no to faktycznie ktoś odleciał mocno z tą wyceną.
nocne_zwidy - @RidgeForrester 

  mnie zastanawia kto dopuszcza się defraudacji publi...

źródło: temp_file7759990951559213152

Pobierz
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy rozumiem że jesteś w stanie znaleźć w internecie jakąś ofertę w podobnej kwocie ale chyba normalne jest stwierdzenie że tamta choinka nie musiała tyle kosztować skoro jest pełno ofert za 200-300zl i to też są normalne choinki. Dlatego właśnie napisałem o defraudacji. Nie widzę żadnego powodu dla którego choinka do stania w korytarzu nie może być typową choinką za np 200zl
  • Odpowiedz
@RidgeForrester Ale ja nie twierdzę, że tak nie jest.
Poprostu napisałeś, że 1400zł za choinkę to jakaś nierealna kwota skoro piszesz o defraudacji więc tylko zaznaczyłem, że 1400 zł za choinkę to wcale nie tak dużo i nie jest to tylko przypadkowa cena z Internetu bo gdy kupowałem choinkę w Castoramie to tam też zaczynały się na 200zł,a kończyły na 3000zł.
I tak, nie musiała tyle kosztować ale mogła więc pisanie tu
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy nie jest na wyrost, bo nie ma najmniejszego powodu by urząd wydawał publiczne środki na rzeczy które nie są niezbędne i to w takich kwotach które są dalekie od kwoty która jest uznana za normalną. Chyba zgodzisz się że już 500zl za choinkę to dużo. Ozdoby owszem mogą kosztować dużo ale tu to samo: nie ma powodu by kupować aż tak drogie. Najlepszym przykładem niech będzie to że załóżmy urząd musi
  • Odpowiedz
@RidgeForrester A to ja się z Tobą w 100% zgadzam.Bardziej myślałem, że chodzi Ci o to, że choinka pewnie tyle nie kosztowała i że ktoś chciał zrobić wałek i przytulić 1400zł za choinkę wartą np. 200zł.
Chociaż i tak najlepsze przekręty to chyba szły na ławkach której realny koszt to jakieś 2000zł, a robili je za 50000zł od sztuki xD
  • Odpowiedz