Wpis z mikrobloga

@Pospiszil @UkaszDM

Trener mu mówi jak i w co uderzać etc. ("Trener układał mi taktykę pod każdego zawodnika"), więc nad czym miał myśleć? Wyprowadzanie ciosów, dźwignie itp już ma wyuczone i robi to z automatu.

Choć w sumie musiał myśleć, żeby nie "założyć komuś kimury" na nogę czy głowę, tylko na rękę czy żeby prawy sierp wyprowadzić prawą, a nie lewą ręką. No to w sumie zwracam honor. Macie rację, musi myśleć.
@Crankees: Ty dalej nie rozumiesz. Piłkarz też umie kopać piłkę z automatu czy jakies inne zagrania techniczne, ale jak nie będzie umiał zrealizować zadań taktycznych to na #!$%@? mu to kapanie piłki z automatu? Kumasz?
@Pospiszil: No właśnie rozumiem. Najważniejszy w tym zespole jest taktyk czyli trener. Na czym trudniejszym niż podanie, drybling czy dośrodkowanie ma polegać ta realizacja zadań taktycznych? Jedyne "wyższe" myślenie jakie mu potrzebne to zrozumienie wizji trenera. Nadal jednak uważam, że Pasternak przeczy sobie tym zdaniem. Nie znam za bardzo zawodników sportów walki, ale założę się, że znajdzie się kilku, którzy sami realizują swój własny plan, a trener im tylko podpowiada.
"Na czym trudniejszym niż podanie, drybling czy dośrodkowanie ma polegać ta realizacja zadań taktycznych?"

no chociażby na grze bez piłki w różnych fazach meczu, wiedzieć komu dogrywać itd. Ty ewidentnie tego nie rozumiesz, a ja chyba nie mam sił Ci tego tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Nie znam za bardzo zawodników sportów walki, ale założę się, że znajdzie się kilku, którzy sami realizują swój własny plan, a trener