Wpis z mikrobloga

Tym razem ławeczka.
Profilowane siedzisko i oparcie dębowe. Stelaż jesionowy. Całość zabezpieczona olejem.

Jak Wam się podoba?

Powiedzcie mi jaki opis jest sensowniejszy?
Ja raczej ograniczam się do czegoś takiego:

"Zrobiłem ławkę z jesionowym stelażem i dębowym, profilowanym siedziskiem oraz oparciem. Wszystko zabezpieczone olejem.
Wymiary 110cm x 55cm. Siedzisko na wysokości 40cm."

Ale znajomy powiedział mi, że na Facebooka lub Instagrama to trzeba inaczej. Na przykład tak:

"❤️❤️❤️
Przedstawiam Wam piękną drewnianą ławeczkę, którą wykonałem samodzielnie w moim warsztacie stolarskim.
Ławeczka posiada wyprofilowane siedzisko i oparcie wykonane z dębu oraz jesionowy stelaż. Zabezpieczyłem ją naturalnym olejem, co zapewnia trwałość i wytrzymałość mebla.
Delikatnie podkreślone barwionym olejem usłojenie dębowych elementów znakomicie komponuje się z wyrazistymi jesionowymi nogami ✨
Naturalne drewno to materiał, który zawsze będzie na czasie.
Drewniana ławeczka to nie tylko funkcjonalny mebel, ale również piękna ozdoba Twojego domu. Dzięki temu, że została wykonana ręcznie, z naturalnego, litego drewna, każdy egzemplarz jest unikalny i niepowtarzalny✨
Zapraszam do zakupu tej pięknej ławeczki, która z pewnością doda uroku wnętrzu Twojego domu.
❤️❤️❤️"

Co myślicie?

#meble #drewno #tworczoscwlasna #stolarstwo #handmade
Seneszal - Tym razem ławeczka.
Profilowane siedzisko i oparcie dębowe. Stelaż jesiono...

źródło: 2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi jaki opis jest sensowniejszy?


@Seneszal: niestety, sprzedaż ma swoje prawa i taki "poetycki" opis znajomego pewnie zwiększa szanse sprzedania. Ale nie podchodziłbym to tego bezkrytycznie: trochę technicznych danych ma swoje uzasadnienie.
  • Odpowiedz
Super ławeczka, choć do domu to nie wiem czy pasuje. Chyba lepiej jakbyś pozycjonował to na ogródek, pod altanę, taras, balkon. Oparcie może też lekko zaokrąglone powinno być, bo minimalnie mi nie pasuje do siedziska, ale to moje widzimisię. Dobra robota.
  • Odpowiedz