Wpis z mikrobloga

Czy w waszych #korposwiat #korpo też są wieczne oszczędności, cięcia, zakazy podróży służbowych i szkoleń zewnętrznych, zabrane budżety na spotkania integracyjne i wigilię oraz nie ma imprez firmowych?

Pytam bo to 3 korpo z rzędu w którym jestem i tak jest, a pracowałem i pracuje u gigantów. Mam wrażenie, że lepiej dbają firmy które aspriują do korpo albo są wielkie tylko nie są korpo.

Co nie gadam że znajomymi to mają jakieś szkolenia 3 dniowe w jakimś hotelu, imprezy firmowe, targi, wyjazdy i inne cuda...

#pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
@Cyk_dwujeczka: u mnie ostro tną. Tak jak piszesz, ban na wyjazdy przede wszystkim. Podwyżki mają być ubogie, bonusy przeciętne. Integracyjne spotkania zostawili nam bo to ważne się integrować xD
  • Odpowiedz
@Cyk_dwujeczka nawet moja koleżanka co pracuje w firmie produkują mięso do kebaba ma wigilię integrację i imprezę karnawałową a no i jeszcze dostaje regularnie takie karty prepaid gdzie można za nie płacić w biedrze czy Lidlu xd jakieś #!$%@? firmy wybierasz xd
  • Odpowiedz
@Sojer: u mnie rok temu było 50 zł na głowę, a w tym roku nie ma nic. HR grzmi, że jak jednak dział zrobi za własną prywatną kasę wigilie pracowniczą to żeby im zdjęcia wysyłać do gazetki jak fajnie się integrujemy xDDDD
  • Odpowiedz