Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1: Ja dzisiaj byłem rowerem w Carrefour, kupić sobie pastę regeneracyjną do reflektorów w aucie. Ale to w #zielonagora. Wiało jak cholera. Jak mieszkałem w #szczecin, to jeszcze żwawiej pedałowałem, bo tam więcej terenów. I to zwykłymi rowerkami w cenie do 500 zł. :P Ogólnie po Zielonej 90% tras to tylko rower albo z buta. Podziwiam przyspawanych do aut, że chce im się tak cisnąć.
@FlasH: No i? A widzisz rowerzystów na autostradzie albo ekspresówkach? Normalnie sekret mnicha, różne części infrastruktury są dla różnych pojazdów.
Zapytałbym czy widzisz niby rowerzystów na chodnikach, bo pewnie też jest obok i jest drożny, ale faktu, że wam tam nie wolno być nie rozumiecie i wiecznie po nich jeździcie.
@toniemojekonto1: Sam wybieram auto 15 minut i jestem z kolei latem hulajnoga/rower w 40 minut się wyrobie za to mpk 1h xD To w taką pogodę jak teraz pozdk z dojazdami
Rower czy mpk mogą być alternatywą dla auta jak będą porównywalnie wygodne /szybkie. Jak mam się tłuc 50% dłużej to po grzyb ? Planetę mam w dupie, liczy się by mi dobrze było
@toniemojekonto1: imo jak ktoś się odpowiednio przygotuje to jest mnóstwo frajdy w jeździe w takich warunkach. Oczywiście mus to rower mtb, rękawice, komin i nieprzemakalny strój no i może jeszcze okulary co by w oczy śnieg nie wpadał.
@FlasH: mój przejedzie. jeśli barierka wystaje to dolot jest powyżej lustra wody. Rowerem przy tej głębokości to już nie przejadę, za duży opór.
No warszawiaku wsiadaj na rower i pedałuj jak Pan aktywista karze


@toniemojekonto1:
Ch mnie aktywista obchodzi. Byłem w robocie i przyjechałem z roboty rowerem. Pogoda jak pogoda. Jeździłem już w gorszych warunkach. Widoczność dobra i nie wieje za mocno.

Bo DDR jest obok i jest całkowicie przejezdna :-)


@FlasH:
Przejezdna, a bezpieczna to dwie różne sprawy.

No i na dluzsza trase problemem sa buty, stopy marzna.


@DryfWiatrowZachodnich:
Rozwiązałem ten