Wpis z mikrobloga

#motorola Nowy użytkowniki here - edge 30 ultra. Pytania:
- jak wyciągnąć na pulpit "galerię"? Nie aplikację zdjęcia google, tylko galerię telefonu - czy coś takiego jest w ogóle?
- jak wyciągnąć na pulpit jakiegoś menadżera plików? Pobrałem coś wczoraj i nie wiem jak, fartem jakimś to odszukałem, a powinien być chyba jakiś menadżer plików znajdujących się na telefonie?

#smartfon #android #smartfony
  • 8
  • Odpowiedz
galerię telefonu - czy coś takiego jest w ogóle?


@Zbyszek_Kudriawcew: w Motoroli nie ma, jest tylko zdjęcia google, ewentualnie możesz sobie pobrać ze sklepu co Ci potrzeba. Podobnie z Menedżerem plików - nie ma, bo po to masz czystego androida, aby zainstalować to co jest potrzebne po swojemu
  • Odpowiedz
@Zbyszek_Kudriawcew Ja mam 40 neo I też nie miałem galerii, jako apki domyślnej. Ściągnąłem sobie coś takiego jak EZ Gallery I jest całkiem wystarczająca. Z tego co zauważyłam nie ma też Muzyki i możliwe, że tego menedżera też nie ma z domysłu.
  • Odpowiedz
@Zbyszek_Kudriawcew: Galerię masz w samsungach. Moto jako goły andek używa domyślnie googlowskich apek.
Z tego co pamiętam to google ma pliki/files. Przytrzymaj ikonę palcem i przenieś do krawędzi, powinno zmienić się na pulpit.
  • Odpowiedz
@Zbyszek_Kudriawcew Tu Ci nie pomogę niestety. Ja korzystam z apki menedżera plików, z poprzedniego telefonu (Xiaomi) przy kopiowaniu zawartości, systemowe od Xiaomi też przeszły. Niektóre działają, niektróe nie. Zostaje Ci coś od Googla albo z playstore'a
  • Odpowiedz