Wpis z mikrobloga

Czego szukać, czego używać, jak być szczęśliwym?
Na co dzień nie mam totalnie sił i chęci do robienia czegoś, przetestowałem kilka umilaczy ale bez skutecznie.
Biorąc MPH w dawkach 10-45 IR czułem się OK ale czułem jakby serce kuło i to powodowało jakieś paniki.
Biorąc wellbutrin miałem odrobine więcej sił ale częste bóle głowy. Jeden jak i drugi środek bardzo wysusza moją skórę i przy obu mam wrażenie jakby ciśnienie skakało, jak schodzi to robie się bardzo nerwowy.
Pregabalina jest fajna jak sie wpierdziela dużo ale tolerka rośnie kosmicznie po pół rocznej przerwie pierwsze 150mg zadziałało jak następne 700.
Xana jak jadłem to wszystko było lepsze ale brałem go głownie na wieczór bo usypiał jak #!$%@? czy spróbować go brać w dzień?
Reasumując MPH i Bupropion motywują mnie lekko do działania, prawdopodobnie mam ADHD ale jedno i drugie powoduje dyskomfort z odczuciem serca i nie daje takiego kopa jak u innych.
Marihuana, pregabalina i alpra pozwalają pozytywnej żyć każdego dnia ale robią ze mnie bardziej leniwą i upasioną świnkę co zatacza całe koło.
jak odnaleźć siebie i #!$%@? kawałek szczęscia
#narkotykizawszespoko
  • 10
  • Odpowiedz