Wpis z mikrobloga

@jaroty: Ale tak na serio. Istnieje jeden egzemplarz tego obrazu czy kilkadziesiat różnych kopii? Bo widziałem go już w kilku innych pomieszczeniachł, włącznie z TVP
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio nie wspominając, że obraz w ogóle nie odzwierciedla prawdziwej fizjonomii. To raczej kolaż wszystkich starych dziadów z PiSu, akurat jakby AI miało uśrednić twarze

Jeśli wszystkie poczty władców Polski były tak malowane, to można te obraz o kant dupy rozbić
  • Odpowiedz
Plan peregrynacji Obrazu Lecha brata Smoleńskiego w Archidiecezji Warszawskiej


@graf_zero:
To, że musiałem to wkleić w google i sprawdzić czy nie fejk wiele mówi o naszym społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaroty portret jest na ścianie ponieważ spotkali się w Sali Lecha Kaczyńskiego. Wydaje mi się jednak że tak ważne spotkania powinny mieć inną oprawę z uwagi na rangę.
  • Odpowiedz
ten portret to jest taki uporczywy blamaż. Co za debil (nie mylić z Dudą) na to wpadł?


@niegwynebleid: to jest po prostu środkowy palec pokazany rządowi. Zdaje się, że to jest sala im. Lecha Kaczyńskiego, ale umówmy się jeśli prezydent z tej opcji politycznej przyjmuje premiera z przeciwnej, będącego w otwartym konflikcie z bratem owego prezydenta to jest to nic innego jak deklaracja polityczna :)
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: no cóż... wygląda na to, że jaro zamówił kilkadziesiąt obrazów swojej podobizny i kazał je rozwieszać w każdym budynku w najważniejszym miejscu Taka była wola Polaków przez 8 lat i to nadal popiera ponad 35% ludzi xD
  • Odpowiedz